Mert Çetin - Sayfa 27 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
La bu adamdan ne istediniz? Tek basina kurumsal hafiza idi herif. Yerine fb'li 1 kus getirince mi takim düzelecek? B.Elmas ihanette sinir tanimiyor. Adnan Polat'i gecmek uzere.

oğlum mert niye gitti yaa!!!! tüküreyim böyle saçmalığa
Hocam sen olsan senin için biz Galatasaraylıyız onlar değil lafların olduğu yerde bunları söyleyenlerle çalışır mısın? Ben çalışmam, güvenemem çünkü. Fatih hocaya gidip konuşup helalleşmek başka ama sürekli orada olup bunu diyenin yanında olmak başka. O yüzden gönderilmesi doğru yerine getirilen eğer o adam getirildiyse o yanlış ki söylenene göre ya dehlenmiş yada 1-2 günlükmüş zaten bence onunla ilgili paylaşımları görünce R yapıp dehlediler. Bu yönetimi en çok tesis projeleri için desteklemiştim bence şu anda en hayati eksiklerimizden biri buydu ama tesislerle ilgili hala bir güzel haber yok. Sezon sonuna kadar inşaate başlamalılar yok olmuyorsa durmalarının da bir gereği yok dedikleri hiç bir şey yapamadılar çünkü(100 milyon dolarlık sponsorluğu bir kenara koyuyrou onu ksımende olsa yaptılar sayıyorum)

Ne sacma konusuyorsun ya. Terim yokken de vardi bu. Mancinide tudorda riekernikde.

Sen onye gedson maecao denayer felan nasil bu kadar baglandi bu kulübe saniyorsun?
Seni tebrik ederim.Fatih terime karşı tutumunu biliyorum.
Ama buna rağmen burak elmas hakkındaki düşüncelerinde sadece Galatasaray menfeatini düşündüğünü ortaya koyar.Mert içinde yaptığın yorumlar bunu gösteriyor.

Ama burada her yorumunda artık sırf gıcıklık boyutuna gelecek şekilde yorum yapan terim düşmanları şu yeni gelen bjkli teercüman hakkında bir kelam etmediler.Galatasaaylı olan bir bireyin buna tepki vermemesi düşünülemez.Ama bu adamlar verrmedi.
Ondan sonra ben Galatasaraylıyım diye ortalıkda dolanırlar.

Üst Alt