Mert Hakan Yandaş Resmen Fenerbahçe'de - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mert Hakan Yandaş Resmen Fenerbahçe'de

taklaci_kus.gif

Emre ve Volkan en azından karaktersiz de olsa yaptıkları artistliklerin arkası doluydu. Göze göz, dişe diş şerefsizlerdendiler.

Ama Mert Hakan tam bir tavuk. O kadar yerde şov yaptı, sonra bir de Marcao'nun üstüne yürümeye çalışıyor. Ulan sende o g*t var mı Mert Hakan derler adama :red:

donk-un-mert-hakan-yandas-a-bakisi_2125939.jpg
Kulüp kabadayısı arda'da izlesin.
Zaten bir boka yaradığı yok ismaille buna ne diye para veriyoruz biz anlamıyorum

Yedekte mutlaka intihar timinden bir topçu bulundurmak lazım.

Sabri'nin bombalı militan gibi sonradan girdiği Kadıköy deplasmanını unutamıyorum ;D Girdi hemen Volkan'la dalaştı ve çekti fişi ;D
Hayatı boyunca ezik olmuş, kendini böyle şeylerle taraftara yarandırmaya çalışan bir oç işte

İnsanda utanma olur keşke açsalardı önünü de Marcao'ya dokunmaya götü yiyecek miydi bakalım.

Bu tip herifler boş rüzgardır geçen sene Donk'un bakışından altına sıçmış bir herifsin ya sen.

Bu arada @Serkan Şafak 'a benziyor o yönü. Forumda aslan reelde kuzudur.

Hayatı boyunca ezik olmuş, kendini böyle şeylerle taraftara yarandırmaya çalışan bir oç işte

İnsanda utanma olur keşke açsalardı önünü de Marcao'ya dokunmaya götü yiyecek miydi bakalım.

Bu tip herifler boş rüzgardır geçen sene Donk'un bakışından altına sıçmış bir herifsin ya sen.

Dayak yemek isteyen ahbaplarimi Izmire beklerim

Geçen seneden beri taraftarın en çok sövdüğü adam. Dediğin gibi tek yapabileceği bu şekilde yaranmaya çalışmak.

Sövenlerin %5’ini falan nötr hale getirmiştir bu pislikleriyle.

Dün de yazdım Marcao’yu attırmaya çalıştıya, bir sonraki pozisyonda tam dizden kramponun altıyla dalacaksın, vereceksin diz altını eline. Gitsin diktirsin.

Meslektaşına saygısı olmayana saygı göstermeye gerek yok.

Tamam futbolcuların kazandığı paraya ekmek parası demek çok çok hafif kalacak biliyorum da belki de adam maç başı da kazanıyor; ekmeğiyle oynuyorsan sen de ekmek kazanma bu işten.

Geçen seneden beri taraftarın en çok sövdüğü adam. Dediğin gibi tek yapabileceği bu şekilde yaranmaya çalışmak.

Sövenlerin %5’ini falan nötr hale getirmiştir bu pislikleriyle.

Dün de yazdım Marcao’yu attırmaya çalıştıya, bir sonraki pozisyonda tam dizden kramponun altıyla dalacaksın, vereceksin diz altını eline. Gitsin diktirsin.

Meslektaşına saygısı olmayana saygı göstermeye gerek yok.

Tamam futbolcuların kazandığı paraya ekmek parası demek çok çok hafif kalacak biliyorum da belki de adam maç başı da kazanıyor; ekmeğiyle oynuyorsan sen de ekmek kazanma bu işten.
Öyle görev adamları kalmadı ne yazık ki. Lazım kulübeye öyle 1-2 adam.

Üst Alt