Mert Hakan Yandaş'ın 1 Maçlık Cezasına Yusuf Günay'dan Tepki Geldi - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mert Hakan Yandaş'ın 1 Maçlık Cezasına Yusuf Günay'dan Tepki Geldi

Yusuf Günay'ın açıklamalarını okuma gereği bile duymadım .

Ancak bu Mert Hakan sığırına verilen cezaya diyecek birşey bulamıyorum.

Bu kurullarda , Fenerbahçe marşı açıkken mi veriyorlar bu kararı?

esas olay transfer yapmadan mali olarak başarılı olmak değil transfer yaparak başarılı olabilmek

o zaman hiçbir yönetim transfer yapmazki başarılı olmanın formulü belli zaten

acıkan birinin yemek yemesi gerekir,para harcamayıp paranı cebinde tuttun ama e açlıktan öldün gökmenin gazetesi

Yusuf abinin ne kadar sert dilli biri oldugunu dunya alem bilir. Çok bagirip cagirip degerli rakibimizin ve saygideger fenerasyon yoneticilerinin kalbini kirmamistir insaAllah. Onlar da insan sonucta hata yapabilirler. Ayyy cok daraldim. Nalet olsun icimdeki insan sevgisine.

Kasada 1m para var diyonuz günay, o parayla ne alacaksınız acaba? transferi tabi ki galatasaray menfaatleri önde tutularak yapın da, oyuncu satamamanızı neye bağlıyosunuz? rakip elif elmas gibi bi adamı 15m küsura e okuttu, muriqi denen adamı gene 15-20m arasına satabildi. siz ne yaptınız acaba kaç senedir? bi tek fernando hatırlıyorum satış yapabildiğiniz. yani içten pazarlıklı ağzından çıkan kelimelerin bu kadar yakısmadığı bir baskan yardımcısı hatırlamıyorum. albayrak bile önündedir gözümde. anca twiterdan taraftar gazlayın. taraftara amigoluk yapın diye orda değilsiniz. bi zahmet satış yapabilin de oyuncu alabilelim.

Üst Alt