GSC Haber - Mertens: "Daha yaşlı ve yavaşım bu belki de son sezonum" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Mertens: "Daha yaşlı ve yavaşım bu belki de son sezonum"

bugün angelinho bu maliyetlere (1 m kiralama 6 m zorunlu opsiyon) alındıysa, mata'nın payı var. mata'ya 1 senede 1.8 mi ne verdik ama saha içini geçtim, sadece bu transferde bile payı varsa, parasını fazlasıyla çıkarttı demektir.

bunlar eu futbolunda kült oyuncular. mertens bir sene daha kalsın. ort. 30 dakikalık topçu olsun. yine 5 gol 7 asist falan yapar.

ileride bize referans olacağı transferleri de cabası olur.

Keşke 30nda olsan Mertens. Fiziğinin iyi olduğu zamanlarda seni bizim formayla görmek isterdim. Yine de seviyorum

Sempatikmi sempatik ama bekledigim gibi cikmadi. Takim morali icinde süper adamdir eminim ama bizim su anda ihtiyacimiz olan adam degil. Maksimum iyi bir yedek olur

Size ne 10 numara transferinden ya? Senin elinde Dries Mertens gibi bir dünya starı var. Hele hele Paredes gelirse geriye gelmek zorundada kalmayacak ve İcardi ile çift gibi oynarlar. Çok büyük gol katkısı bekliyorum Belçikalı Hagiden Napoli dönemi gol sayısına ulaşır.InCollage_20230505_220116937.jpg

SM-M127F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Dries Mertens.. Tartışmasız ligdeki en kariyerli ve en tecrübeli oyuncu. Fizik olarak yaşına ve diğer takımlardaki akranlarına göre çok daha diri durumda. Torreiranın yanına alınacak iki yönlü bir isimle İcardiye daha yakın oynayan bir Mertens çok gol atar bu sene. Napoli ve Sarri dönemi yükleniyor kısacası InCollage_20230505_214830325.jpg

Mertens > Tadic aksini iddia edenle futbol falan konuşulmaz. Mertens Serie A gibi bir ligde Tadicin yaptığı istatistiklerin fazlasını yapmış bir oyuncu. Fizik olarakta çok iyi durumda ve koşu temposu olan bir oyuncu. Populist GS taraftarı destek verirse bu sene taşır yine takımı.d41ihu.jpg

Bu yaşta bir oyuncuyu 50 maç oynatmaya kalkınca bir yerden sonra performansı düşüyor. Alternatifli kullanmak lazım.

Bu yüzden dzeko ve Tadic ile fener de ileri hattını güçlendirdi zannedilmesin. Bu oyuncularin katkısı ful sezon olamaz.

Mertens > Tadic aksini iddia edenle futbol falan konuşulmaz. Mertens Serie A gibi bir ligde Tadicin yaptığı istatistiklerin fazlasını yapmış bir oyuncu. Fizik olarakta çok iyi durumda ve koşu temposu olan bir oyuncu. Populist GS taraftarı destek verirse bu sene taşır yine takımı.Ekli dosyayı görüntüle 210523

36 yaşında bir oyuncudan takımı taşımasını beklemek popülist değil yani. Oyuncunun kendi söylüyor artık fiziksel eksiklerinin olduğunu. O da mı popülist transfer taraftarı?

Üst Alt