Merve Terim'den Sanatçılara Tazminat Göndermesi! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
sportif başarıyı kastetmiyorum

GS düşmanlıgını sürdüren bir fedarasyonun yonettiği milli takıma giden de fatih terimin kendisidir zaten.
tff aynı tffydi
ne değişti?
o zaman niye gitti GS düşmanlarının yanına?
sportif olarak da milli takımda başarısızdır . 2014te dunya kupasına gidememiştir.
2016ya da selçuk inanın son dk golüyle gitmiştik. hollanda en güçlü takım olmasına rağmen 4. olmuştu grupta. piyango olmuştu o avrupa kupası. zaten boyumuzun ölçüsünü de şampiyonada aldık takım sürünüyordu gruptan çıkamadık
tff ye gitmesine yeterince kizmadik mi? (ben basta olmak üzere). Avrupa kupasinda'da italya yenilmeseydi gruplardan cikiyorduk neredeyse

Çok boş bir muhabbet yapılıyor.
Sözleşmeye göre bir hak doğdu ise ve herhangi bir kişi bu parayı sözleşmeye göre hak ediyorsa çatır çatır alır ve sonuna kadar da helâli hoş olur.

O sözleşmeyi kişiler ile yapmadan önce düşüneceksin.

1905 tl alavere dalaveresi neydi
sözleşmenin arkasından dolanıp tazminat peşinde koşmadı mı
davası hala sürüyor
haketmediği tazminatı almak için yapmadı mı

dostun sen ne anlatıyorsun
çalıştıgın iiş yerinden seni kovsalar ben tazminat istemiyorum dermisin
nasıl garip insanlarız anlam veremiyorum sizler hayatı aşk romanı felan mı sanıyorsunuz

kovacaksan erkek gibi vereceksin tazminatı erkek gibi
tff başkanı kendince erkek gibi kovdu, tazminat vermemek için karı gbi ağladı

İstifa edene tazminat ödenmez demiş sanatçı arkadaş
Hocamız istafa edeyim derken dur hocam biz kovalım dediler
Son kuruşuna kadar almalı
Para miktarı olarak bakmayın
Ailenizden birisi aynı sorunu yaşasa tepkiniz ne olurdu
Birde bunlar okumuş adam
Okumuşla baş edemediğin ülkede cahille hiç aşık atamazsın

dostun sen ne anlatıyorsun
çalıştıgın iiş yerinden seni kovsalar ben tazminat istemiyorum dermisin
nasıl garip insanlarız anlam veremiyorum sizler hayatı aşk romanı felan mı sanıyorsunuz

kovacaksan erkek gibi vereceksin tazminatı erkek gibi
tff başkanı kendince erkek gibi kovdu, tazminat vermemek için karı gbi ağladı
yaw terime sıradan ücretli işçi muamelesi çekmeyin adam milyoner. tff de sandığınız kadar aptal değil
bu işleri geçin at gozluguyle bakıp başkasını salak sanmayın
bu işler senin söyledigin gibi mekanik değil hukuk denen birşey var

Lucescu elin oğlu, Fatih hoca gibi vatan millet Sakarya edebiyatı yapmadı. Vatan millet diyorsan bir zahmet o tazminatı alma veya alıyorsanda bağışla ben böyle bakıyorum.

Fatih hoca zaten eğer benim kebapçı baskını olayım sizi yıpratıyorsa istifa edebilirim diyor bunlara.Bunlar da yok hocam olur mu öyle şey,tam gaz yola devam diyorlar.15 gün sonra da adamı kovuyorlar.Hoca tazminatı ondan alıyor bence.Bağışlayıp bağışlamadığını da bilmiyoruz belki de bağışlamıştır.

emsal ücret diye birşey var asgari ücret 1600 lirayken F.Terim gibi bir adamın 1905 tlye çalışmayacagını hukuk insanlarını geçtim sokaktaki çocuk tahayyül eder. bu işleri meşrulaştırmak doğru degil
Hukuk olarak legal bir durumu kunlanmış.
İlega bir durum yok. Sokakta çocuk biliyorsa bilir ama konu hukuki durum. 1905 TL aldı o dönem için ayrıca zaten bu tazminat konusundan dolayı.

Galatasaray kasasında çıkacak parayı tff ödemiş olmuş işte. Ayrıca zamanında hocayı ayırtırak kulübe ciddi zarara sokan bu tff hocanın maaşını ödesin öyle veya böyle.

yaw terime sıradan ücretli işçi muamelesi çekmeyin adam milyoner. tff de sandığınız kadar aptal değil
bu işleri geçin at gozluguyle bakıp başkasını salak sanmayın
bu işler senin söyledigin gibi mekanik değil hukuk denen birşey var

Hocam ne anlatıyosun sen ya AT gözlügü felan Hukuksa hukuk işte adamn hakkı neyse alacak milyoner olsa da fakir olsada işçi olsada
yahu sen bırakırmısın zengin olsan da o parayı herif hayır kurumumu

millet Terime laf diyeceğine o Foku yiyen O sözleşmeyi yapan TFF ye niye laf demez

alır kardeşim hakkını alır ve bu yuzden de Hem Ahlaki Yönünden hemde insanlık yönündne kimse Terimi suçlayamaz
gec bu işleri sen

Üst Alt