Messi Ayrılmak İstediğini Yönetime Bildirdi! - Sayfa 18 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yeni Takımı Neresi Olur?

• Kullanılan toplam oy
    96
  • Anket kapatılmış .
Adam gitmek istiyor 700 m euro bonservis istiyorlar, sen ne yapardın merak ettim? Gitmese niye gitmiyor, gitmek istese niye gidiyor demek de ayrı saçma.

Şu futbolu çoluk çocuk seviyesinde yorumlamayı bari sen yapma.

Barca yerine başka takım alırdı yine büyütürdü kendini, o da hikayenin ayrı mevzusu. Boyu uzamıyormuş 1.20 falanmış boyu.
Baskan, iyi sabirlisin. Halil, bugun bayram, 1 gunlugune sen Baskan ol desen rahat 5 kisiyi gumletmistim simdiye. Adamin 700 milyon cikisi var, hala israrla R yapti diyorlar

Yok da sinir oldum ne yani bir ayrılıyorum bir ayrılmıyorum
Bu baştan bilmiyor muydu ayrılma bedelinin 700 olduğunu
Ne diye ayrılacağım da ayrılacağım diye gündemi meşgul etti
Hem messi bile olsa kim bu yaşta bir futbolcuya 700 milyon verebilir ki
hadi 200 m felan olsa neyse
Yahu nerden bilsin kalleslik yapilacagini. Sadece Barca degil, tum Ispanya engelledi

Yok da sinir oldum ne yani bir ayrılıyorum bir ayrılmıyorum
Bu baştan bilmiyor muydu ayrılma bedelinin 700 olduğunu
Ne diye ayrılacağım da ayrılacağım diye gündemi meşgul etti
Hem messi bile olsa kim bu yaşta bir futbolcuya 700 milyon verebilir ki
hadi 200 m felan olsa neyse
Yok bilmiyordu daha doğrusu biliyor ama İspanya federasyonu ile Barca bir şeyler döndürüyor.

Normalde sezon bitince federasyona başvurup o bedeli iptal ettirebiliyorsun, tarih bu sezon için 10 haziranmış. Korona olunca sonraya kaymasını kabul etmiyorlar.

Ee kimse de 700 vermeyeceğine göre kalmaktan başka çaresi yok.

Yok bilmiyordu daha doğrusu biliyor ama İspanya federasyonu ile Barca bir şeyler döndürüyor.

Normalde sezon bitince federasyona başvurup o bedeli iptal ettirebiliyorsun, tarih bu sezon için 10 haziranmış. Korona olunca sonraya kaymasını kabul etmiyorlar.

Ee kimse de 700 vermeyeceğine göre kalmaktan başka çaresi yok.

Lig Neymar ve Ronaldoyu kaybetti diye Messiyi birakmamis olabilirlermi? Ligin baya degeri düser diye korkuyorlardir belki.

Lig Neymar ve Ronaldoyu kaybetti diye Messiyi birakmamis olabilirlermi? Ligin baya degeri düser diye korkuyorlardir belki.
Öyle bir iddia vardı da biraz hukuksuzluk bence. Bugün bir daha açıkladılar 700 geçerli diye yani koca federasyon 3 günde 2 kez falan açıkladı. Aslında bu süreçleri en doğru şekilde İspanya muhabirimiz @Ismail ARI anlatır. Ben yurtdışı kaynaklarından okuyorum.

Tabii Messi de giderse İspanya iyice rating kaybedecek de gitmek isteyene kal demek futbolda olmamalı benim gözümde.

Öyle bir iddia vardı da biraz hukuksuzluk bence. Bugün bir daha açıkladılar 700 geçerli diye yani koca federasyon 3 günde 2 kez falan açıkladı. Aslında bu süreçleri en doğru şekilde İspanya muhabirimiz @Ismail ARI anlatır. Ben yurtdışı kaynaklarından okuyorum.

Tabii Messi de giderse İspanya iyice rating kaybedecek de gitmek isteyene kal demek futbolda olmamalı benim gözümde.
mention gelmemis
10 haziran tarihi doğru gözüküyor ,evlat muhabbeti ,nasıl olsa gitmez diye Boyle bir şey koymuşlar kontrata .
Messi de bu tarih ,covid nedeniyle hukuken uzamistir diye gitmek istedi.

EFF (ispanya futbol federasyonu) ve Barcelona aslında bu tarz konulara müdahil olmaz,seyine takmaz,FBC yangın tayfa bokuna tutuyorlar ,normalde salarlardı,bi nevi istenmeyen adama dondu asil sikinti ispanya da su anda covid :D

kafam da güzel sonra uzun uzun yazarım

adami 80-90 milyon euroya citye salmaliydi. serbest kalma ucretini olan 700m euroyu hic bir kulup ödemezdi.

herif seneye serbest kalacak. yine cl ve la liga alinamazsa hem maaş yuku 90m euro hemde 90m euroluk bonsenvisten olacak.

Üst Alt