Messi: "Mbappe ve Neymar ile birlikte oynamak çılgınca olacak" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Messi: "Mbappe ve Neymar ile birlikte oynamak çılgınca olacak"

1628702312378.png

Lionel Messi, Barcelona'dan ayrılmasının çok zor olduğunu ancak PSG'de olmakdan ötürü çok mutlu olduğunu, hedefinin tekrar Şampiyonlar Ligi'ni kazanmak olduğunu, transferinde Neymar'ın etkisinin büyük olduğunu söyledi. Arjantinli yıldız, Şampiyonlar Ligi'nde Barcelona ile eşleşmeleriyle ilgili soruya da yanıt verdi.

"BARCELONA'DAN AYRILMAK ÇOK ZORDU AMA ŞİMDİ ÇOK MUTLUYUM"

Lionel Messi:
"Herkese merhabalar. Barcelona'dan ayrılmak benim için çok zor olsa da burada olduğum için de çok mutluyum. Buraya çok çabuk alıştım diyebilirim. Heyecanlıyım ve hemen şimdi antrenmanlara başlamak istiyorum. Bugün resmen hayatım değişti. Harika bir transfer oldu. Ben de onlarla birlikte olmaktan mutluluk duyuyorum. Dünyanın en iyi oyuncularıyla birlikte oynayacağım. Çok heyecanlıyım."

Lionel Messi: "Sezon öncesi çalışmalarımı tek başıma yapmam gerekecek. İlk maçımın ne zaman olacağını bilmiyorum. Umarım en kısa zamanda olur. Oynamak istiyorum. Bana yapılan karşılama harikaydı. İnanılmaz mutlu hissediyorum. Takım arkadaşlarımla sahaya çıkmak için sabırsızlanıyorum. Geçen hafta yaşanan her şey zor ve hızlıydı. Bir günde her şey değişti, çok duygusaldı. Kimse bunu tahmin edemezdi ama şu anda kariyerimin yeni aşaması için mutluyum. Sokaktaki insanları düşünüyorum. Barcelona'yı düşünüyorum. Herkesi düşünüyorum. İspanya'da herkes dışarıdaydı. Onları sokakta görmek inanılmaz tecrübeydi. Herkese çok teşekkür ediyorum."

Şampiyonlar Ligi'yle ilgili gelen soruya;

Lionel Messi:
"Bazen dünyanın en iyi takımına sahip olabilir ve Şampiyonlar Ligi'ni kazanamazsınız. En iyilerin olduğu bir yarışma. O zaman biraz şansa da ihtiyacınız olur. Hedeflerimden biri de o kupayı kazanmak olacak. Çok fazla motivasyonla ve her zamankinden daha fazla istekle buraya geldim. Hedefim Şampiyonlar Ligi'ni bir kez daha kazanmak."

"NEYMAR VE MBAPPE İLE BİRLİKTE OYNAMAK ÇILGINCA OLACAK"

Lionel Messi:
"Neymar ve ben birbirimizi çok iyi tanıyoruz. Buraya gelme sebeplerimden biri de o. Takımı da iyi tanıyorum çünkü daha önce karşılaştık. Umarım takım arkadaşlarımızla birlikte daha güçlü olacağız. Mbappe ve Neymar ile birlikte oynamak güzel olacak. Bu bir çılgınlık olacak! Onlarla birlikte oynayacak olmaktan mutluyum. Takımımız çok iyi. Bir an önce çalışmalara katılıp maçlara çıkmak istiyorum. Artık dünyanın en iyi oyuncularıyla birlikte oynayacağım. Benim için inanılmaz bir tecrübe olacak."

BARCELONA İLE EŞLEŞME OLURSA...

Lionel Messi:
"Barcelona, benim evim. Takımla iyi ve kötü birçok anım var ancak taraftarlar beni iyi biliyorlar ki, ben kazanmaya devam etmek ve en üst seviyede mücadele etmek isteyen biriyim. Böyle bir eşleşme olursa umarım taraftar olur. Evimde başka bir takım formasıyla onlara karşı oynamak garip olur."

"VERRATTI'Yİ BARCELONA'YA ÇOK İSTEDİK AMA ŞİMDİ BEN BURADAYIM"

Lionel Messi:
"Verratti inanılmaz bir oyuncu. Onu Barcelona'da görmeyi çok istedik ama işler değişti ve ben buraya geldim. Şimdi beraber oynayacağız. Pozisyonunda dünyanın en iyilerinden birisi. Takıma ve Verratti'ye yardımcı olmak için elimden geleni yapacağım."

Barça zor toparlar, ayrılarak doğru yaptı. Adam kupa kazanmak istiyor. Barça ile ayrılığı da danışıklı oldu. Barça da ayrılmak istiyordu kendisi de, olayi ispanya federasyonuna yıktılar. Barça son 5 senedir dünyada en kötü yönetilen kulüp. Bonservis rekoru kırdılar ve aldıkları çoğu oyuncu çöp cikti. Psg orta sahaya 1 oyuncu daha lazim yoksa zorlanır kupa yolunda, pogba iyi giderdi.

SM-G985F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt