Messi, Turnuvanın Sonucuna Göre Milli Takımı Bırakabilir - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Messi, Turnuvanın Sonucuna Göre Milli Takımı Bırakabilir

copa america da hüngür hüngür ağladın. Bu mallar yüzünden kupa kazanamıyorum dedin bırakacağım dedin? Higuain kazması her yerde kupa almanı engelliyor adamı hala milli takıma aldırıyorsun! Desene higuain varsa ben yokum... sen oynayacaksın milli takımda kupa kazanacaksın diye dybala yı icardiyi yok sayıyorlar. Ama sen asıl düşmanın higuaini övüyorsun medya da bırak bu işleri artık messi bu dünya kupasında da hiç bir şey kazanamayacaksın bunu sıkı bir Messi'ci olarak söylüyorum maalesef.. yine bırakıyorum cığırtkanlıklarını gözyaşlarını göreceğiz.

Portekiz-Arjantin finali muhteşem Luzniki stadında hakem Turpin'in düdüğü ile başlıyor. Arjantin klasik oyununa devam ediyor. Maç 0-0 devam ediyor. Ve o da ne penaltı Arjantin penaltı kazanıyor. Topun başında Messi, topa doğru geliyor ve sayın seyirciler top üstten auta gidiyor. Dakikalar 88 idi. Şimdi dakika 90+3 Kaleye 35 metre mesafeden bir frikik ve kaleyi tam cepheden görüyor. Topun başında Cristiano Ronaldo. Ronaldo topa geliyor vuruyor ve top ağlarda gollllllllllllll evet Turpin bu vuruşla maçı bitiriyor. Ve Portekiz 2018 Rusya'nın Dünya kupasını Ronaldo'nun enfes golüyle kazanıyor. Ve PORTEKİZ Dünya Şampiyonu !

Portekiz-Arjantin finali muhteşem Luzniki stadında hakem Turpin'in düdüğü ile başlıyor. Arjantin klasik oyununa devam ediyor. Maç 0-0 devam ediyor. Ve o da ne penaltı Arjantin penaltı kazanıyor. Topun başında Messi, topa doğru geliyor ve sayın seyirciler top üstten auta gidiyor. Dakikalar 88 idi. Şimdi dakika 90+3 Kaleye 35 metre mesafeden bir frikik ve kaleyi tam cepheden görüyor. Topun başında Cristiano Ronaldo. Ronaldo topa geliyor vuruyor ve top ağlarda gollllllllllllll evet Turpin bu vuruşla maçı bitiriyor. Ve Portekiz 2018 Rusya'nın Dünya kupasını Ronaldo'nun enfes golüyle kazanıyor. Ve PORTEKİZ Dünya Şampiyonu !
C_PrRD4WsAA0THL.jpg

Maçı radyodan mı takip ediyoruz?

Konudaki en saçma yorumu yapmışsın yine aferin.
Niye üstat? Algıda seçicilik mi var? Renktaşın avatarındakini edip üstadın bıyıklı hali sanmışım sonra senin yorumu görünce fark ettim. Siz yanlış anlamak istediğiniz için yanlış anlıyorsunuz malum yöneticimiz Ömer Cansever de Edip Cansever'in oğlu...Renktaşın da soyadı cansever gayet mantıklı ve naif bir posttu...Ama sürekli her başlıkta postlarım hakkında mesnetsiz eleştirilerinizi dile getiriyorsunuz...Anlamadım...Yine de hürmetler...

Yazık bu adam 2014'de nerdeyse tek başına aldırıyordu o kupayı finale kadar mucizeler yarattı herif. Higuain'i her gördügümde sövüyorum herife.

Adam takımı 3 finale çıkardı. Hepsinde en büyük pay kendisinindi. Her finalde de (yanlış hatırlamıyorsam) Higuain, Palacio gibi malları karşı karşıya bıraktı ama atamadılar.

yüzde yüz katılıyorum keşke hiç dönmeseydi milli takıma şimdi suçlanan higuain ve diğer kazmalar değil messi olacak artık.

Bizde ki arda gibi artık zarar veriyor takıma kesin olarak bırakması lazım belki Arjantin farklı bir düzene geçer hayırlarına olur. Her iki tarafa da zarar veriyor Messi'li arjantin fantezisi.

Üst Alt