Messi ve Ronaldo Aynı Karede! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Messi ve Ronaldo Aynı Karede!

İkiside dünyanın gelmiş geçmiş en iyi oyuncusu bence. Pele ve Maradona'yi geride bıraktıklarını düşünüyorum. Messi arjantinle dünya kupası finali oynadı ama higuen gol kaçırdı diye dünyanın en iyisi olamıyor bu bana mantıksız geliyor. Ronaldo ise bence dünya kupasından daha zor turnuva olan avrupa şampiyonasını kazandı, genç yaşında euro 2004 de final oynadı ama duran topla Yunanistan'a kaybettiler

SM-M127F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

oyuna bakılırsa messi baya zor durumda :ka:

ronaldo bir kale avantajını iyi kullanırsa oyunu kolayca kazanır

alıntı: tahtanın yorumunu soranlar olmuş yapalım. bu fotoğraf eşitliği, kilitlenmeyi temsil ediyor. siyah ve beyaz piyon birbirlerini kilitlemişler. messi’nin siyah kalesi beyaz piyonu yerse, ronaldo’nun veziri kaleyi yer, bu olursa messi’nin veziri ronaldo’nun vezirini yiyor, ronaldo’nun şahı ise messi’nin vezirini yiyor. bu olduktan sonra pozisyonel avantaj messi’de, taş avantajı ise ronaldo da oluyor. ustalıkla hazırlanmış bir tahta.

İkiside dünyanın gelmiş geçmiş en iyi oyuncusu bence. Pele ve Maradona'yi geride bıraktıklarını düşünüyorum. Messi arjantinle dünya kupası finali oynadı ama higuen gol kaçırdı diye dünyanın en iyisi olamıyor bu bana mantıksız geliyor. Ronaldo ise bence dünya kupasından daha zor turnuva olan avrupa şampiyonasını kazandı, genç yaşında euro 2004 de final oynadı ama duran topla Yunanistan'a kaybettiler

SM-M127F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
maradona dedigin skandaldan ibaret: uyusturucu alip kötü örnek olmasi, yahu adamin attigi elle gol tarihin golü oldu altin harflerle aniliyor, utanmadan yillarca birde messiyi mobbing yapti. peleyi bilemicem.

Üst Alt