Mesut Bakkal: "Tartışılmaması gereken bir ofsayt var!" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mesut Bakkal: "Tartışılmaması gereken bir ofsayt var!"

Tahkim Kurulu, Beşiktaş'ın 1986/87 sezonundaki şampiyonluğun kendilerine  verilmesine yönelik başvurusunu reddetti - Haberler Spor

Mesut Bakkal: "İlk golü karambolden yedik. İkinci golde Arda'nın hareketlenmesi var. Tartışılmaması gereken bir ofsayt var!"

Mesut Bakkal: "37'ye kadar tam istediğimiz oyun düzeniydi. İyi giden bir oyundu. Top Galatasaray'da gözükse de pozisyon vermemeyi başardık. 2 tane net ilk devrede Gomes'in ayak içi vurdukları var. Değerlendirebilsek farklı şeyler konuşuyor olabilirdik."

Mesut Bakkal: "Bu kadar net gol pozisyon yakaladığın maçtan puansız ayrılman üzücü. Galatasaray'a karşı ne kadar pozisyon yakayalabilir ki bir takım daha çok..."

Mesut Bakkal: "Bir pozisyonda Arda diyor ki hakeme, 'Bana sarı kart vermeniz gerekiyor' diyor. Ceza sahasında ayağının fazla kalktığı pozisyonda. Sarı kart verse kırmızı olacak."

Mesut Bakkal: "Beni bilenler bilir. Hakemler hakkında konuşmam. Yardımcı da olmaya çalışırım. Arda hareketleniyor. Hareketlenmese hiç sorun yok. Tartışmasız."

Mesut Bakkal: "Ricardo ve Aatif'ın net pozisyonları var. Takıma katkısı çok olan Aatif'ın Rashani'ye vermemesi, Muslera'nın kurtarışı, Emrah'ın ortasında vurulmayan pozisyon var. 4'ü golle sonuçlanabilecek 7 net pozisyonumuz var."

Mesut Bakkal: "Devreye 1-0 girebilirdim. 2-0 yıpratıyor."

Üst Alt