Mesut Özil Fenerbahçe'de | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mesut Özil Fenerbahçe'de

Mesut Özil, Fenerbahçe'de

Fenerbahçe SK: "Mesut Özil'in önceki kulübüne transfer bedeli ödenmeyecek olup, sportif sonuçlarına bağlı olarak azami 1.750.000 Avro ödeyecektir."

Fenerbahçe SK: "Mesut Özil'e 2020-2021 futbol sezonu için herhangi bir ücret ödemesi yapılmayacak olup; 2021-2022, 2022-2023 ve 2023-2024 sezonlarında 3.000.000 Avro garanti ücret ve toplamda 550.000 Avro imza parası ödenecektir."

Recep Yıldırım

Haber dogru mu yanlis mi bilemem ama eger dogruysa yorumum su:

Mesut Ozil'i Real Madrid doneminden beri yakindan takip ederim.
Defansif olarak koca bir sifir.
Ancak ofansif olarak pas dagitmada ve muhtesem ara paslarinda bir numara.

Gelirse ve sakatlanmazsa cok iyi isler yapabilir. Sonucta Turkiye Ligi'nden bahsediyoruz. Bu ligdeki rezil defanscilarin hatalarini cok iyi degerlendirir diye tahmin ediyorum.

Ama eger Fener kotu gider, maglubiyetler gelirse taraftarlari Mesut'a anormal kufur eder cunku Mesut adamini kovalamaz, defansa gelmez.

Bunu Ingiltere gibi bir ligde yapmayan, Turkiye'de asla yapmaz.

Asil onemli olan dogruysa 3.5 yillik sozlesme ve alacagi garanti maas. ilk 1 veya 1.5 sene tamam da, son 2 sene tahminen minimum 7-8 milyon Euro maasla bu isler nasil olacak merak ediyorum.

Adamlar tahminen 1 milyar dolarin ustunde borcla, bana misin demeden hala transferler yapiyorlar. Ilginc.

Üst Alt