Haber - Mesut Özil, Futbol Kariyerini 34 Yaşında Noktaladı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Mesut Özil, Futbol Kariyerini 34 Yaşında Noktaladı

Mesut Özil emeklilik kararı aldı. Futbol oynama hevesini yitiren yıldız oyuncu, sosyal medya hesabından futbolu bıraktığını açıkladı.

34 yaşındaki Mesut Özil, sosyal medya hesabından Real Madrid formasıyla yaptığı paylaşımda "Uzun süren düşüncelerin ardından futbolu bıraktığımı açıklıyorum. 17 yıl boyunca profesyonel futbolcu olmak bir ayrıcalıktı. Bu fırsat için kendimi minnettar hissediyorum. Ancak, geçtiğimiz haftalarda ve aylarda uzun süreli sakatlıklar yaşadım. Futbolu bırakmamın zamanının geldiğini hissettim." ifadelerini kullandı.

7026A8EC-7B78-404C-A005-18374F2A66D8.jpeg

ben hiç sevmezdim bu herifi taaa madrid zamanlarını hatırlıyorum da herkes överken bir tek ben bu adamı sevmezdim.

biraz tekniktir kabul fakat dk 30 da bile nefes nefese ter içinde kalır.

Futbol onu 5-6 yıl önce bırakmıştı. Özil ancak şimdi durumun farkına varıyor. Arada cukkaladığı mesut ol paralarından bahsetmiyorum tabii.

TFF, Mesut Özil'i Türk milli takımı genel menajerliğine, Joachim Löw'ü ise teknik direktörlük görevine getirtmek istiyor.

(Bild)

Üst Alt