mesut özil - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Xhaka-Ceballos-Partey orta sahasinda kreatif bir oyuncu yok 3’u kosan oyuncular ama zaman zaman takim olarak gol pozisyonuna girmekte zorlaniyorlar cunku kreatif bir oyuncu yok takimda. Sneijder de kosmuyordu ama paslari ile kapali defansa karsi kilidi aciyordu
sebayosun neyi kosan herif usta adamin yetenegi daha on planda olan oyuncu xhaka tutucu partey de hem kosan hem bi seviyede kreatif adam.
ozilin kosmadan top oynama ihtimali yok ne bizde ne baska yerde mls veya cine gitmedigi surece
kosmak surekli adama basmak degil hareketli olamiyor malesef ayagina lafimiz yok 10 kisi oynariz onla

sebayosun neyi kosan herif usta adamin yetenegi daha on planda olan oyuncu xhaka tutucu partey de hem kosan hem bi seviyede kreatif adam.
ozilin kosmadan top oynama ihtimali yok ne bizde ne baska yerde mls veya cine gitmedigi surece
kosmak surekli adama basmak degil hareketli olamiyor malesef ayagina lafimiz yok 10 kisi oynariz onla
ElVt0PqWkAIddLU

aynen oyle kardesim benim

büyük şovmen. Ben asla aşırı milliyetçi biri değilim. Hatta zorunlu askerliğe bile karşı olan birisiyim. Ancak hiç bir zaman da büyük laflar etmem, en büyük milliyetçi benim primi yapmam.

Ancak bu arkadaş geçen seneye kadar TR ile neredeyse hiç alakası yokken 1 senedir sürekli TR'de.

Nuri,Hamit gibi isimler rahatlıkla Alman Milli takımında oynabilecekken Türkiye'yi seçti. Ancak bunun en ufak primini yapmadılar. İsteseler birilerine yaranmak büyük laflar edip sempati kazanırlardı.

Bu arada; Ben hiç bir zaman Almanya için oynamasına en ufak laf etmedim. Kendi özgür iradesiyle seçiyorsa benim için sorun yok. Ancak onlar için oynarken hiç Türkiye adını ağzına alma, oradan yollanınca En büyük Türkiye. Oh ne ala memleket..
çıkışta olduğu, tüm dünya'nın hayranlıkla izlediği dönemde alman gibiyim demesi. ardından yıllar sonra alman milli takımını bırakıp, düşüşe geçtiği dönemde de türklükten dem vurması. menfaat dünyası işte.
yavşağın teki.
fenerbahçelidir kendisi , süzmedir kısacası
Almanci
Ifbli
Reisci
İki adet liboş görüyorum fotoda üstat...

İkisi de riyakar birer ninnoş. Hem ayranım dökülmesin hem de... Ulan her ikisi de dövmeli, küpeli ama sorsan vatan millet sakarya. Biri bir Arnavut olarak Ertuğrul Gazi'yi yıllarca oynadı göbeğinde haçlı dövmesi var :) Diğeri de Alman milli takımın seçen bir vatan haini, iki kelime Türkçe edemez ama elden ayaktan düşünce Türkiye sevdalısı oldu...

Adamlığa gelince ikisi de adamım diye ortada dolaşıyor da biri karısıyla kendisini arabaya kitleyip takım arkadaşını ki sead onlar için çıplak yumrukla eli bıçaklı adamlarla kavgaya iniyor bunlar onu bırakıyorlar tam bir ruhi sepet ah benim elimde olacak balon ederim dayaktan; diğeri de nikahsız 10 sene yaşadığı hatunu 10 gündür aldattığı zengin, liboş bir manitayla değiştirip jet hızıyla evleniyor.

Bu postta adı geçenlerden tek adam aslan parçası SEAD KOLASINAC'tır...

Mesut gelsin bizi tatmin etsin fenere imza atarak :) Korkak kopek (para birimi olan zira dini imanı para yavşağın ;) )
Madrabazin teki oldugunu defaatle ispatlamis pis fbli.
seneye fenere gelir
Sezon sonu Fener'e gider.

sent via GSC
bu pis ifbli şikeci herfi önceden çözmüş renktaşlarımı tebrik ederim :tbr:

Üst Alt