Mete Düren: "İlk Defa Bir Türk Takımı Lider Çıktı" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mete Düren: "İlk Defa Bir Türk Takımı Lider Çıktı"

Cevap: Mete Düren: "İlk Defa Bir Türk Takımı Lider Çıktı"

vahh zavalligim övünmeye calismis onuda eline yüzüne bulastirmis bu arkadasi bir zahmet biriniz GS muzesine götürsün orda gercekte kim tarih yazmis kendiside görür belliki kendisi bu tarihe sahit olamamis biz en azindan yardimci olalim bu tarihi görmesi icin

Mete bey,

Benim 15 senedir kafa yorduğum,

ve bu çalışmam sayesinde;

Galatasaray Kulübü'nün bu yönde harekete

(İlklerin toplandığı GS Tarihi Kitabı,

topladığım bilgilerin GS Takvimi'nde kaynak gösterilmesi,

Mecidiyeköy Çadırı Girişi'nde topladığım bilgilerden duvar boyu özet yapılması vb....)
geçtiği ve

son şeklini sadece sitemizde GS Tarihi Forumu altında "GS'nin İlk'leri, Tek'leri, Rekorları" topicine bir göz atsaydı 121 nolu maddeye;

böyle bir hataya düşmezdi. :)

121) UEFA Kupası’nda gruplarda en iyi derece

Galatasaray 1ncilik (2009-10)

Fenerbahçe 1ncilik (2009-10)

Beşiktaş 1ncilik (2011-12)

Ne söyledigini okumadım bile,başlıga baktım tamam bu yine ayyaşken söylemis bunları,okumaya hic gerek yok dedim:D

Hagi: g.t oturmak kafa calısmak demiş bunlarda organlar yer degiştirmiş mal herif Biri cıkar sparta pragı spartada yenicez der uefa tek mac üsülü ikken biri cıkar olsun bunları inönüde yeneriz der kus beyinliler

Yazıkk ve büyük ayıp edecekler bu Carvalhal'e..

Sanmıyorum ama eğer Tayfur Havutcu bu adamın yerine tekrar takımın başına gelirse bende kalan azıcık itibarınıda kaybetmiş olur..

besiktas tarihinde ilk kez grup birincisi olarak cıkıyor diyecekti galiba dili sürştü :))))

Carlos iyidir. Serefsizler adama yazik edecek sikecinin birini getirecekler yeniden.. Carlos'u biz alalim yardimci olarak.

Kaza bela alırlarsa kupayı ilk defa bur Türk takımı aldı der şaşırmam

Mete Düren Türkiye'yi Beşiktaş ilçesinden ibaret sanıyor galiba!Neyse onlar öyle sanıp mutlu mutlu yaşasınlar:)

Bunun gozluklerini bir yerine sokacam ,aaaaaaaa!!

Hem cirkin hemde salak!!!!!!

Üst Alt