Mete Kalkavan Kabusu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mete Kalkavan Kabusu

Süper Lig 2020-2021 Sezonu 14. haftasında, yarın akşam saat 19.00'da evimizde oynayacağımız Göztepe maçını hakem Mete Kalkavan yönetecek.

Galatasaray, Mete Kalkavan'ın yönettiği son 6 maçta sadece 1 kez kazandı.

Taylan, Arda, Luyindama ve Belhanda kart sınırında, Marcao cezalı, sonraki hafta Trabzonspor deplasmanındayız.

Afbeelding

Metin Kalkavan'ı tebrik ediyorum! Pardon Mete Kalkavan - Galatasaray -  Futboo.com

Galatasaray-Beşiktaş derbisini Mete Kalkavan yönetecek - Beşiktaş - Spor  Haberleri

Fatih Terim'den Mete Kalkavan'a olay sözler! - Sayfa 1 - Galatasaray - 19  Aralık 2020 Cumartesi

Son düzenleme:
Bu hafta hanceri yersek üçlü kombo gelir. Ts'ye de %100 puan kaybederiz.
Bu macta agresif olacagimizi bildikleri icin rahat kart cikartacak birini verdiler. Bakalim kac oyuncu cezali olacak

Bize karşı cuma günü başlayan operasyonun devamı meteden gelecek belli ki bize karşı niyeti gayet belli olan bu tetikçiyi de yenmemiz gerekecek e tabi böyle pasif bi yönetim olursa mete de verilir ali de halis de hocanı ağzını açtı mı atarlar nasıl olsa ortalığı inletecek bi yönetim yok

SM-G532F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ceza sinirindaki oyuncular hazir zaten kart görmeye. Cezali olacaklar garanti luyindama ve belhanda. Bunlar sakinarak oynamiyor zaten

Üst Alt