Meteorolojik Uyarı! ⛈️☃️☔☀️ - Sayfa 105 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Meteorolojik Uyarı! ⛈️☃️☔☀️

O mühitler güzel ya, Manisa'nın en düzenli bölgelerinden birisi; bir ara o taraflara geçme düşüncesi vardı ama mücbir durumlardan kaldık çarşı etrafında. Hatta daha ötesi için havuzlu yazlık gibi düşüncemiz var Muradiye çevresindeki sitelerden ama şimdilik pek hareket olmayacak gibi.
Güzelyurt iyidir ya.

Muradiye/Karaali tarafı iyi hoş ama yollar ve altyapı pek hoş değil. Sanayi'ye yakınlığı falan büyük eksi bence.

Karaali'den ziyade Muradiye tarafı daha iyi. En azından yavaş yavaş da olsa şehirleşme var. Bir dairem var Muradiye'de pazar yerinin oralarda, Marseille'den senede bir geldiğim için değişimleri fark etme fırsatım oluyor.

Güzelyurt iyidir ya.

Muradiye/Karaali tarafı iyi hoş ama yollar ve altyapı pek hoş değil. Sanayi'ye yakınlığı falan büyük eksi bence.

Karaali'den ziyade Muradiye tarafı daha iyi. En azından yavaş yavaş da olsa şehirleşme var. Bir dairem var Muradiye'de pazar yerinin oralarda, Marseille'den senede bir geldiğim için değişimleri fark etme fırsatım oluyor.
İnsan bir gel der lan siritiyon hain herif

İnsan bir gel der lan siritiyon hain herif
Gel kardeşim beklerim her daim.

fatih-terim-in-kaktuslu-ilginc-fotografi_1953122.jpg

İklim değişikliği geçen sene yüzünü göstermişti ama bu sene cidden durum vahim barajlar boş kaldı, doğru düzgün yağmur bile yağmadı
Özellikle tarım açısından çok kötü olacak gibi görünüyor, yaz dönemi meyveleri az ve aşırı yüksek fiyatlı olur

Gunes tutulmasini gorebilen var mi? Bizim burda 1 saat kadar surecekmis. Demin baktim. Ikinci k3z tanik oluyorum. Harika bir sey. Kendimi bir an Tatooine'de hissettim.

Üst Alt