Meteorolojik Uyarı! ⛈️☃️☔☀️ - Sayfa 29 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Meteorolojik Uyarı! ⛈️☃️☔☀️

Bu sene Sibirya baskı kuruyor ülkeye. İstanbul için umudum yok. Sibirya Karadeniz Doğu Güneydoğu ya yarar. İstanbul için Balkanlar lazım

Benim hiç bir bilgim yok tahminimin tek sebebi, bu sene Eylül ve Ekim neredeyse yaz gibi geçti, Kasım desen ortalama ve Aralık bile hala sıcaklar, daha önce bu gidişata benzer giden ve kışın geç geldiği yıllarda Şubat, Mart gibi sağlam karlar yağdığı olmuştu.

Haftaya fırtına ve yağmur geliyor bakalım kış etkisini yakında göstermeye başlayacak ama kar işi bakalım ne olacak.

Benim hiç bir bilgim yok tahminimin tek sebebi, bu sene Eylül ve Ekim neredeyse yaz gibi geçti, Kasım desen ortalama ve Aralık bile hala sıcaklar, daha önce bu gidişata benzer giden ve kışın geç geldiği yıllarda Şubat, Mart gibi sağlam karlar yağdığı olmuştu.

Haftaya fırtına ve yağmur geliyor bakalım kış etkisini yakında göstermeye başlayacak ama kar işi bakalım ne olacak.

El nino yüzünden uzun sürdü kuraklık. Aralığın ikinci haftası hareketlenmeler başlayacak sonrasına bakalım.

akşam 5 te cnn de tekirdağ da 50 cm kar var dediler....Çorludaki arkadasi aradim ne kar ı hap atip canlı yayına cıkarsan olacağı o dedi...

Kar varmi tekirdağda bilen varmı..??

Üst Alt