Meteorolojik Uyarı! ⛈️☃️☔☀️ - Sayfa 32 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Meteorolojik Uyarı! ⛈️☃️☔☀️

Verilerle uyuşmuyor bu beklenti ama.50 yıla, yani maks 50 yıl yeter.

Dünya kaynakları çok hızlı tükeniyor, bunun kontrolü sağlanmazsa sonuçları çok kötü olacak. Bu konularla ilgilenenler bas bas bağırıyor ama gündem olamıyorlar.
Bu kafayla gidersek verimli topraklarımız 20 yıla çöl olacak. Acil reformlar lazım ama kim yapacak. Atatürk gibi biri şart bu ülkeye tekrar

8 Ocak 2021

Balkonda ince bir sweatshirt ile oturuyorum süvari kahvemi içiyorum. Tişört giysem de üşümem sanırım güneş yakıyor. Facia.

Ama az kaldı, dönüşüm başlıyor.

Boşver onları, biz seni takipteyiz.

Merak ettim neyin kafasını yaşıyorlar diye haberi tıkladım. Salı günü lodos olduğunu söylemiş havanın isinacagini söylemiş. Tık almak için saçma sapan bir başlık atmışlar. Gazeteciliğin geldigi bu nokta beni çok üzüyor. Politik olarak güçlü cesur olmalarını beklemiyorum artık ama bari bu kadar basit kamu haberciliğinde pislik yapmayın be kardeşim!

İstanbulda kar yağar demek şu an için erken. Çarşamba gibi belli olur sistem. Genel olarak şubat ayı için daha çok dikkat diyor uzmanlar. İstanbulda uzun yıllar sonra görmediğimiz soğukları görebiliriz

Üst Alt