Meteorolojik Uyarı! ⛈️☃️☔☀️ - Sayfa 60 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Meteorolojik Uyarı! ⛈️☃️☔☀️

Şehirdeki tüm lojistik durduysa kar ahım şahım yağmıştır.

Zaten Türkiye'de 5 senede bir hayatı etkiliyor, 5 senede bir olan şey için de buna özel önlemler için bütçe ayırmaya gerek yok.

Ne bekliyoruz Moskova gibi olmayı mı
Daha dün bunu söyledim. İskandinav ülkelerinde caddeler pırıl pırılmışmışmış!

Çok emin değilim ama bir yerde İskandinav ülkelerinde o sistemler yeraltı sıcak sularıyla kurulmuş diye okumuştum yıllar önce. Yanlış hatırlamıyorumdur umarım. Yani o sokak ve caddelerde karın tutmaması için enerji harcamıyorlar. Bizim öyle bir enerjimiz yok!

Daha dün bunu söyledim. İskandinav ülkelerinde caddeler pırıl pırılmışmışmış!

Çok emin değilim ama bir yerde İskandinav ülkelerinde o sistemler yeraltı sıcak sularıyla kurulmuş diye okumuştum yıllar önce. Yanlış hatırlamıyorumdur umarım. Yani o sokak ve caddelerde karın tutmaması için enerji harcamıyorlar. Bizim öyle bir enerjimiz yok!

Yunanistan'da yolda kalan araçlara üstlenici firmalar tarafından 2.000 Euro tazminat ödenmesi kararlaştırılmış.

Dur bakalım bizde de vatandaşa trafiği tıkamaktan vatandaş suçlu çıkabilir.

Yunanistan'da yolda kalan araçlara üstlenici firmalar tarafından 2.000 Euro tazminat ödenmesi kararlaştırılmış.

Dur bakalım bizde de vatandaşa trafiği tıkamaktan vatandaş suçlu çıkabilir.

Avrupanin ölüsü (yunaninstan) bile bizim ülkeden daha cok vatandasina sahip cikiyor.

kalite böyle bisey iste..

öyle bol keseden "avrupa bizi kiskaniiiyyyy" böbürlenmelere benzemez pasam.

Muz Cumhuriyetinin Vatandaslarina muz muamelesi yapan muz bile olamayacak yöneticiler, lafim size.

Gün batımında o tatlı meltem eşliğinde içilen rakıyı, o sofrayı özledik tabi. Ama beklemeyi biliriz. Şimdi yağmur mevsimi. Bol bol yağsın.

Üst Alt