GSC Haber - Metin Öztürk: "Ali Koç'un açıklamasının her tarafı provokasyon, her tarafı manipülasyon" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Metin Öztürk: "Ali Koç'un açıklamasının her tarafı provokasyon, her tarafı manipülasyon"

Galatasaray İkinci Başkanı Metin Öztürk: "Ali Koç bana gelip, 'Sizi canlı yayına davet ediyoruz ama siz gelmiyorsunuz' dedi. Ben de kendisine 'Burası münazara yeri değil, birisinin diksiyonu iyidir birisinin kötüdür sonunda kazanan çıkar ama bu da haklı olduğu anlamına gelmez. Hitabet yeteneklerini karşılaştıracak değiliz' dedim." (Spor Gecesi)

Metin Öztürk: "Kendi başkanına, divan toplantısında 'Cesur görünümlü korkak bir lider' diyen zatı ciddiye almak mümkün değil. Kendi efsane başkanına bu sözleri söyleyen birisi benim başkanımla ilişkimi sorgulayamaz. Her tarafı provokasyon her tarafı manipülasyon..."

Direkt dememişsin ama öyle demeye getirmişsin dikkat et yaw. Karagümrük maçından önce de böyle konuşuyordun. Çektiğin kuralarda ilk haftalar deplasman şov war. Okan'ı getirerek doğru yaptın ama ondan beri paso zararsın

Herif 5 yılda Türk futbolunu sahadan aldı, twittera, medya üzerinden atışmalara falan taşıdı. Her gün yeni bir çingenelik, yeni bir iftira, yeni bir yalan... Bir 5 yıl daha durursa taraftarlar arasında meydan savaşları falan çıkaracak, elinde bıçakla tvlere çıkıp delikanlıysanız gelin falan diyecek. Bayağı iç savaş çıkarma projesi gibi ya.

Üst Alt