Metin Öztürk Başkan Seçilirse Florya Levent Nazifoğlu'na Emanet | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Metin Öztürk Başkan Seçilirse Florya Levent Nazifoğlu'na Emanet

5059408350d743cdbb75a79ec462848a.jpeg

Galatasaray Başkan Adaylarından Metin Öztürk'ten çok önemli bir hamle geldi. Sarı-kırmızılı kulübün eski futbolcusu olan ve daha önce de Sportif A.Ş'de görev yapan Levent Nazifoğlu, Metin Öztürk ekibine katıldı.

Tek yetkili isim olacak​

Öztürk başkan olursa Nazifoğlu Sportif A.Ş'de görev yapacak ve futbolda tek yetkili isim olacak.
Öztürk; masada, kasada, sahada her noktada güçlü olacaklarını söyledi.

Levent Nazifoğlu Kimdir?​

Trabzon'da 27.04.1964 tarihinde doğan Levent Nazifoğlu, sırasıyla Şişli Lisesi, M. S. American University Business Management bölümünü bitirdi. 1978 - 1988 yılları arasında Galatasaray Spor Kulübü´nde amatör ve profesyonel olarak futbol oynadı. 1996 - 1999 yılları arasında Galatasaray Spor Kulübü Profesyonel Futbol Şubesi´nde çeşitli kademelerde görev aldı. Bu dönem içinde 1997 - 1998 sezonunda Ali Sami Yen Stadı Genel Koordinatörü olarak çalıştı. 2000 yılında Galatasaraylı Sporcular Derneği Yönetim Kurulu´na girdi ve 2002 yılına kadar bu görevde kaldı. 2007 yılında Bulgaristan´ın en büyük kulüplerinden biri olan Lokomotiv Plovdiv futbol takımını satın aldı ve başkanlık görevini üstlendi. 2010 yılında kabul edilen Galatasaray Spor Kulübü yeni tüzüğünü hazırlayan komitede bulundu. Levent Nazifoğlu´nun Türkiye´nin yanı sıra Bulgaristan ile Kosova´da inşaat ve turizm alanlarında yatırımları bulunuyor.

İngilizce ve Bulgarca bilen Levent Nazifoğlu evli ve 2 çocuk babasıdır. Galatasaray Spor Kulübü Genel Kurul Üyesidir (8164)

Sizdende hiçbir halt olmaz.
Birazcık Galatasarayı düşünseniz birleşmek için yer arardınız.
göstereceğiniz rezil performans umrunuzda olmaz.Sizin için önemli olan Galatasaray başkanlığı apoletini takmak.Seneler sonra ben Galatasaray başkanı oldum diye hava atmak.
Eşref hamamcıoğlununda senden farkı yok.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Allah akıl versin ne diyeyim, bu kadar da alay edilmez ki bi camiayla yeter yav. eşref çıkar içi bomboş hazırlanmamış bi halde aday olur, metin çıkar nazifoğlu çapsız ve hainini getirir. yazık

Üst Alt