Metin Öztürk: ''Kim kazanırsa kazansın Galatasaray kazanacak'' | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Metin Öztürk: ''Kim kazanırsa kazansın Galatasaray kazanacak''

bazıları kazanınca galatasaray kazanmıs olmayacak gibi duruyor ama süreç gösterecek nolacağını. vaat her zaman verilir bu beklentiyi arttırır az da olsa gerisinde kalınca basarısız sayılırsın.

"Ali Sami Yen başkanımızın çizdiği yolda Galatasaray Lisemizde inşallah hayırlısıyla bir şölen içerisindeyiz."

"Kim kazanırsa kazansın Galatasaray kazanacak."

Eşref başkanım seçilirse malum kişiyi şutlar mı üstad?
Malum şahıs dediğiniz gidince her şey güllük gülistanlık olacak sanıyorsunuz ama yanılıyorsunuz. Umarım tecrübe etmeyiz bunu zamanı değil çünkü.

Gs spor kulübü olabilir ama kalbi futboldur. Sen yeterli maddi güce kavuşmadan futbolda radikal bir karar alamazsın almamalısin. Yönetim kağıt işlerine odaklanması kulübün kasasına nası para koyarız davasına bakması lazım. Futbolla ekstra mesai yapmaması lazım. Terim her kesimin maddi manevi güvendiği isim. Bazı istisnailer var tabi. Galatasarayliligini sorgulamaya gerek yok. Gelmiş geçmiş en iyi yerli hoca. Yaptıkları ortada. Hala aklı yapmadıklarında. Bu hırsa sahip adamı göndermek mevcut durumda yarardan çok zarar verir. Yaşarsak görürsünüz. Demişti dersiniz.

2 sene şampiyon olamamış terimin 1 sene daha firesi yoktur. Daha kadro yok yönetim yok benim içim önümüzdeki sene için rahat sebebi de belli bence. Ha herşey değişir o zmaan da süreç belirler neler olacağını. Ama ülkeye futbolcu da getirmek hoca da getirmek çok zor. Ülkenin en zengin adamlarının basında olan koç diyor bunu. Çok fazla konuşmaya gerek yok bence. Konu sadece para değil vizyonu da yok ülkenin. Yatırımcı yok parası değersiz, yayıncısı nası kaçarım diye uğraşıyor. Kurumları satılmış. Kafasına göre kararlar alabiliyor. Daha birsuru şey.

Mesela gedson gibi bir adam terim olmasa gelmezdi. Bu adamı çok makul ücretle kiraladık. Kulübün Kasasına burdan bile yararı vardır terimin. Herkes diyor ki şu şu oyunculardan bu kadar zarar yaptırdı. Acaba listede kaçıncı sıradaydı bu adamlar bunu soran yok. Neyse ne olursa olsun Gs kazansın. Bu tarz tartışmalara girmekten sıkıldım ben artık. Kim gider kim kalır bilmem, fazlasıyla yordu beni son dönem onu bilirim.

GSCimbom Mobile App

Üst Alt