Metin Tekin: "MHK Başkanı çıkıp Rizespor-Galatasaray maçında yaşananları açıklamalı" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Metin Tekin: "MHK Başkanı çıkıp Rizespor-Galatasaray maçında yaşananları açıklamalı"

FAzGN7IXIAQe1Nh

Metin Tekin: "Bana göre Galatasaray'ın attığı son golde 2 faul var.!" (Ntv)

Metin Tekin: " Galatasaray'ın yediği ilk golde de faul var. VAR müdahale etmedi, ona şaşırıyorum. İkisine de faul değil diyorlarsa faul gözden geçirilmeli. Bütün bunların, MHK Başkanı Serdar Tatlı tarafından açıklanması lazım."

Galatasaray ın yediği ilk gol de Berkan a net faul var. Herkes o şiddetle adam düşer mi diyor, düşmedi ama net 1 sn kaybetti. 2 adımı boşa gitti ve rakibinin top u almasına neden oldu o çekme.

FAzGN7IXIAQe1Nh

Metin Tekin: "Bana göre Galatasaray'ın attığı son golde 2 faul var.!" (Ntv)

Metin Tekin: " Galatasaray'ın yediği ilk golde de faul var. VAR müdahale etmedi, ona şaşırıyorum. İkisine de faul değil diyorlarsa faul gözden geçirilmeli. Bütün bunların, MHK Başkanı Serdar Tatlı tarafından açıklanması lazım."
Sampiyonluk kutlamalarinizdan firsat bulursa olabilir

Yedigimiz ilk golde faulu verseydi ve saboya kirmiziyi verseydi mac hic buralara gelmeyecekti, öncu bunu konusuz sikeci pislikler

Üst Alt