Metro Muavini Adam, 4 Yaşındaki Çocuğa Cinsel İstismarda Bulundu! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Metro Muavini Adam, 4 Yaşındaki Çocuğa Cinsel İstismarda Bulundu!

İki çocuklu bir ailenin yaşadığı yere (ev değil, eve paraları yetmemiş, kapısı olmayan bir odalık bir yer) adam giriyor.Anne babayı spreyle uyuşturuyor, 4 yaşındaki kızlarını kaçırıp sokakta kaldırımda tecavüz ediyor.

Yan taraftaki fabrikadaki bekçi sesleri duyuyor, sonraki gün kameradan bakıldığında olay ortaya çıkıyor.Adamı da bulduklarında adamın Metro'da muavin olarak çalıştığını fark ediyorlar.

Mide Bulandıran Olay! Muavin 4 Yaşındaki Kızı - YouTube

Şerefsiz kansiz.
Ölüm olmalı bunun cezası yada uzun yillar işkence.
Ki digerlerine ders olsun.

XT1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Öldürün ya düşünmeye gerek yok kamera kayıtları da varmış verin halka

C5303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Böyle kaliteli orospu evlatlarını öldürmiyceksin oğlancılar koğusunda hergün sikicekler bunu her gün ama en sonunda o kurtulusu intiharda bulucak.

acikcasi hic merak etmiyorum hapisenede bu serefsize daha beterini yaparlar.en son buna benzeyen bi olaydaki adami hapisanede bir mahkum kasikla bicaklayip öldürmüslerdi.bunuda öldürürler.

Orospu çocuğu pedofili düşkünü sapkın herifler.

Bunları hadım madım değil direk keseceksin kökünden organını sonra da ömür boyu hapse atacaksın.

Bu adamın yaşamaya hakkı yok arkadaş
ulan 4 yaşında melek be melek nasıl kıyarsınız allahın cezaları
tecavüze değil tecavüz teşebbüsüne bile idam verilmeli başka türlü adam olmayız

Nasıl bir sapıklıktır bu arkadaş, 4 yaşındaki bebeğin nesinden tahrik oldun allahın hödüğü! Nasıl tipler ile birlikte yaşıyoruz bu ülkede biz?!

Ben artık dinimdende milletimdende soğudum bu nedir arkadaş yahu tiksindim bu şerefsizlerin yaptıklarından ben utanıyorum kendimi suçlu hissediyorum artık.

İdam kesinlikle gelmeli bu şerefsizler için. Bu ne lannnn. 100 liranda mı yoktu geneleve gidecek kadar...

Son düzenleme:
Bu hayvana bile idam cezası olmamalı. Kesinlikle yanlış olur. Öbür dünyada ebediyen ateş de yanacak inşallah zaten.
2 günlük dünyada hiç bir insan bunu öldürerek günaha girmemeli

Üst Alt