Metro Turizm Otobüsünde İğrenç Olay! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Metro Turizm Otobüsünde İğrenç Olay!

Hayatımda böylesini ne gördüm, ne de duydum.. Yuhh anasını satayım!!! Tecavüzü aklamak için söylemiyorum bu kafayı anlamak için söylüyorum: Ulan yatırır tecavüz edersin anlarımda böyle bir fantezi nasıl olabilir aklım almıyor... Ohaaa yaaa!
Tecavuzun nesini anliyorsun? Karsindaki kisi istemeden nasil sekse goturursun olayi? Hic bir zaman anlamadigim bir olaydir. Ulan nasil keyif alirsin onuda anlamiyorum. Anlayacak ne var yahu.

Son düzenleme:
En sapık ve em azgın insanları barındıran ülkelerden biridir herhalde Türkiye.

Yuh be yuh.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

yine metro turizm ama bu sefer otobüsü değil kamyonu devirmişler:asd22: işin şakası bir yana bu şerefsiz büyük bir ihtimal kabahatlar kanunu gereğince 400-500 para cezasına çaptırılacak asıl önemli olan bu şerefsizi ifşa etmek yoksa bu herif yarın öbür gün otobüste uyuyan yolcuya da tecavüz eder bu kafa yapısıyla!!!

CjTrG0qWEAAJpe8.jpg:large

Tecavuzun nesini anliyorsun? Karsindaki kizi istemeden nasil sekse goturursun olayi? Hic bir zaman anlamadigim bir olaydir. Ulan nasil keyif alirsin onuda anlamiyorum. Anlayacak ne var yahu.
Bu da ayrı bir kafa.. Lafı nasıl anladığına bağlı.. Arkadaşım retorik o, retorik... Tecavüzü aklama gibi bir durum söz konusu değil. Adamın hangi kafayla böyle birşeyi düşündüğüyle alakalı...

Bu da ayrı bir kafa.. Lafı nasıl anladığına bağlı.. Arkadaşım retorik o, retorik... Tecavüzü aklama gibi bir durum söz konusu değil. Adamın hangi kafayla böyle birşeyi düşündüğüyle alakalı...
Retorikle ne alakasi var, tecavuzcunun kafasindaki anlarimda, yatirirsin felan? Adamin kafasindakini anlamak icin, cahil, sapik olman gerek. Tabi bana sorarsan kultur ilede alakali bu, ama o konuya girmeyelim bence.

Sent from my Nokia 3310 using tapatalk

ulan şu olay yurt dışında olsa kız kazandığı tazminatla kendisine yeni otobüs şirketi kurardı!!!! galip öztürk iş mahkemeye gitmesin diye iyi para verir kıza.

Üst Alt