Metrobüste Bakıştılar, Ekşi Sözlükte Kavuştular | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Metrobüste Bakıştılar, Ekşi Sözlükte Kavuştular

İzdivaç programlarının boş anını yakalayan Ekşi Sözlük, metrobüste bakışan 2 kişiyi birbirine kavuşturdu efenim.

Sesini duyurmak isteyen esas oğlan, bir sözlük yazarının yardımıyla metrobüste karşılaştığı 'mavi paltolu kız'a ulaşmak için önce hikayeyi anlatan bir yazı yazdı. Neden Ekşi Sözlüğü trercih ettiğini ise “Metrobüs beklerken o kalabalık içinde yanımdaki kızın telefonunda ekşi’nin açık olduğunu gördüm, yüzüne dikkat etmedim ama mavi paltosunu fark ettim” diyerek açıkladı.

“Fikirtepe durağına kadar bir kaç kez göz göze geldik… ben bakarken o yakaladı, o bakarken ben yakaladım” diyordu yüzüne dikkat etmediği kızın hakkında ve tabii ki kendisi ile dalga geçen pek çok mesaj aldı.

mt.jpg

Söz konusu başlık ; 13 şubat 2016 metrob?steki mavi paltolu kız - ekşi s?zl?

Canli canli takip etmistim bu basligi olaylarin gelistigi sirada. Bayagi bir tartisma da donmustu hatta bunun uzerinden. Zaman zaman biraz sallayanlar olsa da eksi sozluk gercekten buyuk ve etkili bir platform internet aleminde.

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

Üst Alt