mevcut durumda yapılması gerekenler | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

mevcut durumda yapılması gerekenler

İçinde bulunduğumuz durumun gereği olarak yapılması gereken stratejik hamlelerden bahsetmekteyim.

bu konu altında geleceğe dair spekülasyonlarda ve akılcıl önerilerde bulunabilirsiniz.

bunları yaparken anlaşılması gereken 1 kilit nokta var: Hiç kimse Galatasaraydan büyük değildir!

Bu çerçevede durumumuzu değerlendirip TFF-KB-GS-UEFA ve diğer ulusal ve uluslararası oluşumlar içerisinde Galatasarayımızın hak ettiği konumunu tekrar tesis etmesi için gerekenler bence şu başlıklar altında toplanabilir.

1: Fatih Terim Arka Plana Alınmalı

Bu konuda saçma sapan "ft-antift" tarzı çocukça tartışmalardan sakınalım demek istiyorum.

şu anda Fatih Terim kulübümüzü vurabilecekleri en zayıf halkamız. Her ne kadar camiamızın yüzde 80inden fazlası sahip çıksa da türkiye içerisinde ne kadar düşmanı olduğunu gördük.

bu durumda akılcı olan fatih terim'in futbol dışı konularda 1 kelime dahi etmesini engellemektir.

2: Transfer Dönemine Kadar Ortam Gerilmemeli

Transfer dönemi bizim için çok kritik. O döneme kadar her türlü kışkırtmadan uzak durmalıyız. Yapacağımız transferlere odaklanmalı ve sahada güçlendikten sonra savaşa geri dönmeliyiz.

geçmişi konuşup, haberlerin altına sallamak kolay

sizce izlememiz gereken strateji ne olmalı?

neler yapılmalı/neler yapılmamalı?

Ocak'a kadar herkes sussun, 2. sezonun başlamasıyla birlikte takımımızı destekleyelim baktık işler düzelecek gibi değil mart'ın sonlarına doğru Terim ve yönetimi istifaya davet edelim.

Bu şekilde düşünüyorum.

Ocak'a kadar herkes sussun, 2. sezonun başlamasıyla birlikte takımımızı destekleyelim baktık işler düzelecek gibi değil mart'ın sonlarına doğru Terim ve yönetimi istifaya davet edelim.

Bu şekilde düşünüyorum.

Ocak ayında Terim'in talimatlarıyla eksikler tamamlanır ve işler düzelmiyorsa Terim ve yönetimi istifaya davet edelim. Yok eğer hiçbir şey yapamayıp haziranı bekleyin denilirse yönetime davet göndermeden tekmeyi basalım. (ki ben bu süreçte Terim'in kalmasından yanayım. şartsız şurtsuz)

mevcut duruma sokayım öncelikle.

bu duruma neden düştük, %a terim %b ise yönetimin hatalarından dolayı. öncelikle bu durumu düzeltmek için beklememiz gereken ay şubat ayı, ha ne olacak 2 ay susacağız, ne yapacaklar gözlemleyeceğiz sonrasında 1 ay da yapılacak değişimlerin sonuçlarını görmeyi bekleyeceğiz. eğer 10 mart civarlarında yine bok gibi top oynuyor ve rakiplerin 6-7 puan gerisindeysek hesap vermelerini bekleyeceğiz, verecekler mi hayır. olur da şl vizesi alamazsak ffp kurallarını ihlalden cezayı yiyeceğiz, sonra yeni bir kaos süreci başlayacak.

o noktaya bile gelinse terimsporlular şüphesiz terim'e yine laf ettirmeyeceklerdir, olan biz galatasaraylılara olacak.

Üst Alt