Mevcut Kadro Yapısı ile 4-4-2 Mümkün mü? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mevcut Kadro Yapısı ile 4-4-2 Mümkün mü?

Ligtv'nin haberine gore RieKing 4-4-2 oynatacakmis bundan sonra

Galatasaray'da Riekerink sistemi değiştiriyor - Ligtv.com.tr

1516521_Galatasaray_SK.jpg

Ligtv'nin dogrulugu tartisilir ama defansif sikinti yasarmiyiz boyle oynarsak? Mesela ilk yari kisirdik Antalya macinda ama rakip orta sahayi kolay kolay gecemiyordu ama 2. yari sanki orta saha daha kirilgandi 4-4-2 yuzunden. Ayrica Bruma'nin sag kanat performansida soru isareti? Ayrica pas oyununu etkilemez umarim. Suana kadar oynadigimiz kontrollu oyunu begeniyorum.

Bu kadro cok atar ama defansif olarak nasil olur bilemem. Gerci Sneijder her zaman solda. Poldi'nin Elmander gibi pres yapmasi lazim Eren ile birlikte o zaman takim savunmamiz etkilenmez. Sanirim RieKing Poldi'nin forvet arkasi performasini daha cok begendi Sinoya bakarak

Futbol proflari konusun iste bunu forumda bos bos konulara saatlerce yaziyorsunuz :D

Bana kalirsa 4-2-3-1'e devama ama Sag kanatta Poldi gizli forvet gibi oynasin

Son düzenleme:
Sanmıyorum sistemi değiştireceğini

Bence aynı sistem ile devam edecek

Garanti olan değişiklik bence yasinin yerine podolski

İhtimal dahilinde olan değişiklik sabrinin yerine Cavanda

Antalya maçında bile tam olarak 4-4-2 oynadığımızı düşünmüyorum çünkü podolski erenin biraz daha gerisinde kaldı

İyi tarafı takım sistem değişikliğinde bile disiplinli oynadı ama işte frikik golüne kadar ileride ne yapacağını şaşırdı

Bu ateş üfleyerek sönmez

carole un anası aglar her mac.sol kanatta 3kısı ıle oynuyoruz sneıjder bruma/yasin carole o yuzden o bolgede cok pas yapsakta etkılı olamıyoruz..ama sneıjder orda tek basına kaldıgında poldi destege ne kadar gelır mechul orta sahamız da selcuk yuzunden temposuz.sneıjder ı kaybedebılırız.suan ki sistem daha oturaklı gozukuyor zaten sureklı sol kanatta top oynuyoruz podolski o zamanlarda ikinci forvet rolunu ustlenebılır rahatlıkla..bu sistem podolski sneijder ve selcuk 28-29lu yaslarında gayet rahat işlerdi orası ayrı.

Bencede sistem degisikligine gitmeyecektir ama iceride gol bulamadigimiz maclarda 4-4-2 ile kilidi acabilecegimizi gorduk. En iyisi 4-2-3-1 ama poldi iceri cok girmesi gerekiyor ve Sino'nun solda kamp yapmamasi gerekiyor :D

4-2-3-1 taktiğinde forvet arkası 3 'lü Sol Bruma Orta (Serbest) Sneijder Sağ Taraf Poldi olur. Çok zorlanırsak 4-4-2 taktiğinde ortadaki 4'lü Sol Bruma Tolga - Selçuk Sağda Sinan (Poldi) Forvet Sigthorsson ve Eren olabilir. Podolski daha çok kanat forvet gibi oynayınca daha etkili fiziği ile bekleri düşüre düşüre geliyor.

Üst Alt