Mevki-ul Kaleci - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mevki-ul Kaleci

Cevap: Mevki-ul Kaleci

G.Buffon olsun isterdim açıkcası. 2.kaleci olarak da S.Bolat'ı al yetiştirmek üzere.Hagi-Emre vari bir yapı olsun kalede. 10 yıl sıkıntı çekmezdik. Ya da en azından böyle bir yapı kurmak lazım. 1 veteran 1 yerli genç. Yabancı hakkını kalede kullanmak dezavantaj olmasına rağmen pek bi şansımız yok bu konuda. Bir de kaleci antrenörü almak lazım. Koca kulüp 1 tane yerli kaleci yetiştiremez mi bunca yıldır?

Taffarel geldi kardes;)

Ben de Buffon gelmiyorsa birinci tercihim Ufuk diyecektim.

Kaleci olayını büyük bir sorun haline mi getirdik, yoksa gerçekten büyük bir sorun mu? Acaba kaleciler geçen seneki kadronun kendine güvensizliğinden mi kötü, yoksa gerçekten kötü kaleciler mi? Ne biçim seneydi yahu. Hiçbirşey belli değil. O nedenle riske girmezler kaleci alırlar. Yoksa biz Aykut'le şampiyon olduk yani. Ufuk'ta iyi kaleci ama dediğim gibi riske girmezler.

Buffon, Akınfeev, Handanovic

Bunlar olmayacaksa kalsın. Ufuk 'la devam edelim.

Ruffier olmalı kalecimiz 4-5 milyon euro civarı bir paraya bitebilir.Kaleciden para kısmamız gerek.Yıllardı kısıyoruz halimiz ortada.Musleraya gerek yok.

Buffon, Akınfeev, Handanovic

Bunlar olmayacaksa kalsın. Ufuk 'la devam edelim.

Bu 3 kaleciyi de alma ihtimalimiz yok. Düşük falan değil, yok.

İlgilenilen kalecilerden Ruffier de Muslera'dan da kat kat iyi kaleciler ve ayrıca yaşları da genç. Ufuk'la devam etmek yeni bir fiyaskoya yol açar bu sezon da.

Üst Alt