Mevlüt Erdinç Fenerbahçe’de - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mevlüt Erdinç Fenerbahçe’de

Mevlüt, Muriç'in yedeği olur. Ersun, rakibi yıpratma işleriyle uğraşacak defansif forvet bölgesini yedekledi böylece yan veya hemen arkasında da düşen seken topları gol yapması için Kruse'yi kullanacaktır.
Ayrıca stilleri farklı olsa da Adem'in ben Mevlüt'den aşağı topçu olduğunu düşünmüyorum. Bize as forvet lazımdı.

As forvet sorunumuzu çözmezsek yedeğin kim olacağının bir esprisi yok cidden. Mevlüt 3. forvet olarak bize gelse itiraz etmezdim ancak fener parayı bastıysa da sektirsin gitsin. Adem en azından iç sahada yardımcı forvet oynayabileceğinin sinyallerini verdi.

Galatasaray bu adamı hiç istemedi. Klasik Fenerbahçe medyası FB'ye gidecek kim varsa GS'ye gidiyor haberi çıkarıyorlar önce tepkiyi azaltmak için.

beleşse eğer iyi transfer.

mevlüt öyle yada böyle iyi bi gol ortalamasına sahip bi futbolcu. yerli yedek daha ne istiyosunuz anlamadım?

bende ali yavuz yedekte olsun isterim ama adamı 3.lig takımına kiralık gönderiyolar anlayamıyorum

Lesh lesh öyle böyle lesh bir topçu. Çok mutluyum bu malı bizim forma altında görmediğim için.

Envoyé de mon Huawei P30 en utilisant Tapatalk

Üst Alt