Mevlut Erdinç mi Cenk Tosun mu transfer edilmeli? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mevlut Erdinç mi Cenk Tosun mu transfer edilmeli?

Cevap: Mevlut Erdinç mi Cenk Tosun mu transfer edilmeli?

Heh o setler yüzünden başarısız oldu demeye getirmişin. Sanki burda bize karşı farklı oynuyorlar. Uzak dursun bizden bu adam. 5 para etmez ayrıca ortalama topçu. Cem Sultan'ı tercih ederim bu adama.

Tamam yazıyorum, Meeeevlüüüt aalınmaayacak..

En kısa zamanda iletiyorum.. Cemi oynatcakmışsınız diyelim bide.

Benim övmem senin yermen birşeyi değiştirmiyor Emrah yorma kendini.

Cenk Tosun için ;

* iki gol attıda adam mı oldu

* küçük takımın büyük topçusu

gibi ve benzeri yorumlar yapanlar lütfen ama lütfen objektif olun çünkü bu uzanamadığımız ete mundar demek ile aynı şeydir. Attığı golleri tekrar izleyin hiç boş kalaye yada karambole gol atmış mı bu adam. Hepsi birbirinden klas ve farklı türde goller. Ligin açık ara en iyi golcüsüdür Türk olarak.

Cenk Tosun potansiyeli olan,ligde çok iyi işler yapmış olan bir insan.

Ama Ömer İlikan'ın dediklerine harfi harfi katılıyorum.Mesela Aydın'ı İBB'ye kiralık verdiğimizde ne kadar iyi oynuyor,bize döndüğünde yeni bir yıldızımız olacak diyorduk.Kendine verilen fırsatları birtarafa bırakırsak oyun stili ile de modern bir kanat oyuncusu olmadığını defalarca gösterdi bize.Çünkü İBB'de iken karşısındaki takım onlara karşı açık oynadığından geniş alanlar buluyor,lig ortalamasına göre daha süratli bir oyuncu olduğundan iş yapıyordu.Ama bize karşı set savunma ve zaman zaman adam markajı yapan takımlara karşı hiçbir silah geliştiremedi.

Cenk'e fırsat verilmeden bunların ne kadar doğru olup olmadığı bilinemez.Ancak Gaziantep'in TT Arena'da bize karşı olan mücadelesinde Servet ve Gökhan arasında çok kaybolduğunu görmüştüm.Eğer ikisine de aynı miktarda bonservis ödenecekse bu denli bir riski almaktansa kendini Avrupa'nın önemli liglerinden birinde ıspatlamış Mevlüt'ü tercih ederdim.

Mevlüt'le Cem Sultan'ı karşılaştırp, Cem Sultan'ı tercih edilmeli mi? Ya cem Sultan kimdir? Semih Kaya, Anıl, Ahmet Kesim, Zafer Şakar, Mehmet Güven, Özgürcan, Murat Akça... Nu arkadaşlardan herhangi biri önce sıradan TSL topçusu olsunda ondan sonra tu kaka edilen mevlüt'le karşılaştırılsın.

Emre Çolak 3 yıl içerisinde Aydın'dan kötü hale gelecektir benim tahminim, ve bizden ayrılırsa Bank Asya'da bile oynayamaz zaman bakalım kimi haklı çıkaracak?

Cenk Tosun'un dunya fiyatı 3m euroyu geçmez bakmayın Turkiye fiyatına, çok yetenekli(!) oldugumuz için haldır haldır topçu yetiştiği için fiyatlar ucuyor değil mi? Yok işte yok, yetiştiremiyoruz. Herkes gurbetçi alıyor yıllardır. Antep kayseri denizli G.Birliği (billy mehmet, cem atan vs.) herkes gurbetçi peşinde cunku 70milyondan senede 2-3 orta sınıf adam ancak cıkıyor, ama tv gelirleri surekli artıyor, parayla sacmalıyoruz hep birlikte.

Trabzon bile pilot takım kurdu gurbetçi doldurdu içini. Gurbetçilerde olmasa iflas ederiz.

Altyapıdan çıkan her cocuga A takım oyuncusu muamelesi yapan populist taraftardan da gına geldi, yahu yazın bakalım son 8 senede kaç oyuncu cıkmış şimdi nerdeler? En iyileri Bank Asya liginde zor oynuyor.

kaleci niye arıyoruz ki? Emirhan var, Cem Sultan 3.forvet olsun gerek yok cenk'e Mevlut'te, onlibero Cumhur olur, Anıl var daha... Su cocuklareı 15 maç ustuste oynatsalardı keske herkes gorurdu ne olduklarını.

Mevlüt'le Cem Sultan'ı karşılaştırp, Cem Sultan'ı tercih edilmeli mi? Ya cem Sultan kimdir? Semih Kaya, Anıl, Ahmet Kesim, Zafer Şakar, Mehmet Güven, Özgürcan, Murat Akça... Nu arkadaşlardan herhangi biri önce sıradan TSL topçusu olsunda ondan sonra tu kaka edilen mevlüt'le karşılaştırılsın.

Emre Çolak 3 yıl içerisinde Aydın'dan kötü hale gelecektir benim tahminim, ve bizden ayrılırsa Bank Asya'da bile oynayamaz zaman bakalım kimi haklı çıkaracak?

Cenk Tosun'un dunya fiyatı 3m euroyu geçmez bakmayın Turkiye fiyatına, çok yetenekli(!) oldugumuz için haldır haldır topçu yetiştiği için fiyatlar ucuyor değil mi? Yok işte yok, yetiştiremiyoruz. Herkes gurbetçi alıyor yıllardır. Antep kayseri denizli G.Birliği (billy mehmet, cem atan vs.) herkes gurbetçi peşinde cunku 70milyondan senede 2-3 orta sınıf adam ancak cıkıyor, ama tv gelirleri surekli artıyor, parayla sacmalıyoruz hep birlikte.

Trabzon bile pilot takım kurdu gurbetçi doldurdu içini. Gurbetçilerde olmasa iflas ederiz.

Altyapıdan çıkan her cocuga A takım oyuncusu muamelesi yapan populist taraftardan da gına geldi, yahu yazın bakalım son 8 senede kaç oyuncu cıkmış şimdi nerdeler? En iyileri Bank Asya liginde zor oynuyor.

kaleci niye arıyoruz ki? Emirhan var, Cem Sultan 3.forvet olsun gerek yok cenk'e Mevlut'te, onlibero Cumhur olur, Anıl var daha... Su cocuklareı 15 maç ustuste oynatsalardı keske herkes gorurdu ne olduklarını.

Altyapımızın taraftar tarafından aşırı abartıldığına katılıyorum.Geçmiş yıllarda çıkan oyuncuların çoğu Bank asyada bile kendine yer bulamadı

Cenk için ne kazıklarlar bizi biliyormusunuz.

Emenike'nin 9 ettiği piyasada daha iyi golcü ve yerli statüsünde bi adama 15 isteriz derler apışıp kalırız valla

Bence her ikiside gelmesin daha üst düzey futbolculara layık o forma bana göre ama Türk olarak da öyle birini bulmak çok zor...

bence cenk tosun çünkü kısa vadede ne yaptı ama mevlütün öne çıkan bir performansı yok

Bence her ikiside gelmesin daha üst düzey futbolculara layık o forma bana göre ama Türk olarak da öyle birini bulmak çok zor...

ne büyük futbol bilgisine sahipmişsin sen böyle :)

bunlardan iyi futbolcu vardı türk olarak ama biz almadık yada almak istemedik, arkadaşım JB mi geçiyon akşam akşam

Mevlüt'le Cenk'i kıyaslamam bile.

Cenk gelmeyecekse bile Mevlüt gelmesin.

Hiç bir şekilde gelmesin hatta.

Cenk'i alırsak yeni bir Hakan Şükür bulmuş olabiliriz.

Bence ikisinide almayalım mükünse, 4-4-2 sistemi ile oynasak belki mevlüt tercih edilebir ama bence sezonun genelinde 4-5-1 oynayacağımızı düşündüğümden Mevlüt, tek bir forvet görevi göremez . Cenk Tosun'u zamanında transfer edemedikten sonra bjk gibi sonradan 2-3 katına satın almak ahmakça olabilir.

Üst Alt