Video Haber - Mevzu Galatasaray | GS YouTube - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Video Haber Mevzu Galatasaray | GS YouTube

Takımı nasıl buldunuz?
Erden Timur: Atletizm konusunda daha güçlü olabilirdik.

Müthiş bir insan. Başkası olsa Büyük iş yaptık falan derdi direkt.
Şu ana kadar ilerisi için düşünceleri planlamaları da çok iyi. İlerde başkan mı olmalı yoksa bu görevde tam yetki ile devam mı etmeli karar veremedim. Sanki bu dönemden sonra 1 dönem daha tam yetki ile 2. adam olması daha doğru olacaktır. Çünkü biz de başkan olduğu zaman bu bahsettiği şeylere vakti olmuyor gibi yada başkan bir oyuncunun yada X'in ayağına gider mi gibi bir düşünce oluyor. O yüzden bahsettiği sistemleri başlatması ve bir olgunluğa getirmesi önemli bizim için.

Erden Timur: "Galatasaray'ın büyüklüğünü zaten biliyordum ama şahit olmak çok güzel. Transfer görüşmelerinde Roma, Juventus, Manchester City, PSG gibi büyük kulüplerden hep "Galatasaray çok büyük kulüp." cümlesini duyduk."

Erden Timur: "Galatasaray'ın büyüklüğünü zaten biliyordum ama şahit olmak çok güzel. Transfer görüşmelerinde Roma, Juventus, Manchester City, PSG gibi büyük kulüplerden hep "Galatasaray çok büyük kulüp." cümlesini duyduk."
Roma, Juventus ve City'den kimleri istedik acaba? Roma'dan Kluivert, Shomurodov desek, Juventus ve City soru işareti?

Bu arada kulüp ismi vermedi ama sadece prosedürler kalmış ve bunu GS için yapıyormuş yani yüksek ihtimal alacağı kulüple GS arasında bir Feeder club tarzı bir anlaşma yapılacak ki sadece 1 tane olmayacak bir kaç tane daha olacak dedi. Sanırım Belçika- Afrika- Kuzey taraflardan herhalde bir kulüp olacak. Hem alt yapı hem de örnek olarak Afrika kulübünde yetenekli oyuncu bulununca Belçika'ya orada oynayıp biraz gelişince daha üst düzeyde olan X'e oradan da Galatasaray'a yada GS'de oynayamayacak düzeyde ise başka takımlara satılma gibi bir plan yapılacak.

Üst Alt