Meyhaneciler Buraya - Sayfa 235 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Meyhaneciler Buraya

Rakının yanında şalgam içmek bir damak tadı meselesidir. Adana'da rakının yanında su içilmez, şalgam içilir. Birbirine zıt lezzetler değiller zaten, kola değil ki bu, şalgam!​
Bir kere şalgam her şeyin yanında içilir ben aç karnına 2 litre içtiğimi aylarca geğirdiğimi bilirim :) Arkadaşlar kuzeyliler şalgama iftira atmasın siz ne anlarsınız erkek işi mutfaktan :) siz gidip salep için boza için kola için lightından :)

:) Şaka yapıyorum limon kolonyası dışında hayatımda hiçbir koku sürmediğimden öyle dedim aslında emin değilim öksürük şurubu içtiğimden de illa ki çocukken anam içirmiştir diye dedim :)

Hiçbir anne çocuğuna kolonya içirmez yahu, eminim ki sizde içmemişsinizdir, o mahveder içinizi, içilir mi kolonya, ispirto? İçenler var fakat onlar rejüflerdeki düşkünler oluyor çoğu zaman.​
Ve şalgam konusunda haklısınız , Mustafa ağabeyi kınayalım bu durumda. Fakat siz 2 litre aç karna şalgam gömdüyseniz, bağırsaklarınız su parkları gibi coşmuş olmalı Sayın Uğur ağabey o_O

732e6e8d45b83626a8c621ff8fe06630.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hiçbir anne çocuğuna kolonya içirmez yahu, eminim ki sizde içmemişsinizdir, o mahveder içinizi, içilir mi kolonya, ispirto? İçenler var fakat onlar rejüflerdeki düşkünler oluyor çoğu zaman.​
Ve şalgam konusunda haklısınız , Mustafa ağabeyi kınayalım bu durumda. Fakat siz 2 litre aç karna şalgam gömdüyseniz, bağırsaklarınız su parkları gibi coşmuş olmalı Sayın Uğur ağabey o_O

Benim sözümü dinlemiyorsanız Aydın Boysan hocamızı dinleyin. Açın okuyun! Rakının da bir şerefi var arkadaşlar. Miden bulanıyorsa, tadı bir süre sonra kaldıramıyorsanız içmeyin ya da ara ara bir yudum su için.

Aydın Boysan'dan; rakı adabı nedir, meyhane masasında ne konuşulur, ne konuşulmaz?

Benim sözümü dinlemiyorsanız Aydın Boysan hocamızı dinleyin. Açın okuyun! Rakının da bir şerefi var arkadaşlar. Miden bulanıyorsa, tadı bir süre sonra kaldıramıyorsanız içmeyin ya da ara ara bir yudum su için.

Aydın Boysan'dan; rakı adabı nedir, meyhane masasında ne konuşulur, ne konuşulmaz?
Lütfen bırakalım bu adap işlerini. Aydın Bey i severiz o ayrı Allah rahmet etsin.

Üst Alt