Meyhaneciler Buraya - Sayfa 264 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Meyhaneciler Buraya

İstanblue bir şeyler uydurmuş. Allah belasını versin böyle içkinin. Likör desen değil, vodka desen değil. Olumlu tek şey %20 alkol; lezzet sıfır!

bcb2ce34552dc3c2a4a698e35b0412ff.jpg

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Karışık olandan içtim. Tadı zorlarsan vodka redbull a benziyor. Tavsiye etmiyorum .

Mey'de çalışan bi arkadaşım İstanblue için "ucuza kafa" votkası dediydi. O da içiyormuş ama şöyle. Elmalı İstanblue'yu alıyor, yanına da elma suyu. Bi sek elmalı votkadan bi elma suyundan çekiyor. Çok dene dediydi ama denk gelmedi hiç. Yazmış olayım da benden çıksın :D

Mey'de çalışan bi arkadaşım İstanblue için "ucuza kafa" votkası dediydi. O da içiyormuş ama şöyle. Elmalı İstanblue'yu alıyor, yanına da elma suyu. Bi sek elmalı votkadan bi elma suyundan çekiyor. Çok dene dediydi ama denk gelmedi hiç. Yazmış olayım da benden çıksın :D

Alkol almak zorunda olduğum ortamlarda vodka içiyorum sadece. Bir de ucuzunu ne yapalım!

Bu arada tanesi 25 tl ve fiyatına göre alkol oranı gayet iyi.

çok şükür şu zıkkımı ağzıma sokmadım arkadaşlarla bazen mangala gideriz birisi içer offf o ne kötü koku be . nasıl içiyorsunuz ? arabasını ben kullanırım ama gelene kadar burnumun direği düşüyor . ne diyeyim umarım kısa zamanda kurtulursunuz bu illetten .

çok şükür şu zıkkımı ağzıma sokmadım arkadaşlarla bazen mangala gideriz birisi içer offf o ne kötü koku be . nasıl içiyorsunuz ? arabasını ben kullanırım ama gelene kadar burnumun direği düşüyor . ne diyeyim umarım kısa zamanda kurtulursunuz bu illetten .

Yemin ederim cennetliksin. İçki içilen mangala gelip dönüşte arabayı kullanan ayık adam kesinlikle cennetliktir. Nası bi dua aldığının farkında değilsin :)

Bağımlılık hiç yok o yüzden kurtulmak lafı biraz ağır.

Alkol bağımlısı insanlar var elbette. Onların acilen hastaneye yatması gerek.

Üst Alt