Meyhaneciler Buraya - Sayfa 309 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Meyhaneciler Buraya

images

mansur slow camileri ahır yapmadan önce son 1 kez sabah namazını eda edeceğiz. ankaradan başka arkadaşlar varsa beraber gidebiliriz
Beypazarlı Mansur Yavaş aslında MHP'li olmasına rağmen CHP'ye 20 küsür yıl sonra Ankara'yı kazandırdı. Neden camileri ahır yapacak düşüncesine kapıldın anlamadım. Bilakis camiler Mansur Yavaşla birlikte daha çok dolacaktır bundan emin olabilirsin. Adamın ilk icraatine bak:

Ankara’daki ilk icraatının makam araçlarına yönelik olacağını belirten Yavaş, makama oturur oturmaz bu konuda çalışacağını dile getirdi. Yavaş, “Söz vermiştim makam araçlarını azaltacağım. Bu çakarların ortadan kaldırılmasını sağlayacağım. Başka bir sorun asfalt katılım payı nedeniyle hacizler yaşanıyor. Bunu tüm Ankaralılar biliyor ve yaşıyor. Yine söz vermiştim, bu hacizleri kaldıracağız. Ayrıca bir an önce Ankara’nın ekonomisinin kalkındırılması, işsizliğin azaltılması için ne mümkünse onu ele alacağız ve çalışmaya başlayacağız” değerlendirmesini yaptı.

Üst Alt