Meyhaneciler Buraya - Sayfa 348 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Meyhaneciler Buraya

@Ahmet Sarı

Anlik Hoegaarden wit blanche bira yudumluyorum sen
resim paylaş renktaş ben de yarın yudumlayacağım bu arada bira yumdumlanır mı yav kafaya dikilir yudumlanacak içkiler rakı, şarap, viski tarzı içkilerdir ben bira şişesini bir ağzıma götürdüm mü 100 ml'den az çekmem. 5 kaldırışta biter yani bir şişe bira. 5 dakikada bir kaldırsam işte yarım saat civarı sürer bir şişe birayı bitirmem.

Son düzenleme:
3 kişi bir 70'lik yeni rakı mezeler et falan 450 TL tuttu kişi başı 150 lira. Biraya da zam gelmiş. 10 liralık tuborg gold kutu 11.75 TL olmuş. Nasıl içecek bu millet

50449

150 lira dediğim yani 20 euro ediyor. Türk Lirasının değeri yok ki Avrupa'da asgari ücret kazanan bir işçi 1 aylık kazancıyla Türkiye'de 2 ay krallar gibi tatil yaparken bizdeki doktor mühendisler 1 aylık maaşıyla Avrupa'da 1 hafta zor geçinir. O yüzden Avrupa'nın emeklileri Türkiye'ye yerleşiyor. Bizim de gideceğimiz yerler Batum Gürcistan, Kiev Ukrayna, uzak doğu Asya'daki bazı ülkeler paramızın az da olsa değerli olduğu sayılı yerler. Ben emekli olsam Tayland'a yerleşeceğim mesela.

resim paylaş renktaş ben de yarın yudumlayacağım bu arada bira yumdumlanır mı yav kafaya dikilir yudumlanacak içkiler rakı, şarap, viski tarzı içkilerdir ben bira şişesini bir ağzıma götürdüm mü 100 ml'den az çekmem. 5 kaldırışta biter yani bir şişe bira. 5 dakikada bir kaldırsam işte yarım saat civarı sürer bir şişe birayı bitirmem.
Yarim saatmi?
Ziyaaa, ulan 2 dk surmuyordu la yarim saatmis. Bi ara siseyide iceceksin sanmistim haha

Üst Alt