Meyhaneciler Buraya - Sayfa 351 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Meyhaneciler Buraya

@Ünsal Vardar :D Ne bileyim sen "Vas bien Fidel" yazısına takıldın sandım. Camilo Cienfuegos rölyefi kolumdaki. Küba'daki İletişim Bakanlığı binasının dış cephesinde asılıdır rölyefi. Devrim'in en mühim üçlüsünden. Avatarımdaki adam.

4 farklı yerden alınmış 4 farklı şişeden ev yapımı aromalı ve düz olanlara baktım hatta ilk alırken hediyelik yaptıracaktım iyi ki yaptırmamışım.

Berbat bir tadı var şarap demeye bin şahit lazım
İyi söyledin o zaman biz de vazgecelim almaktan burada Ankara'da çağdaş markette Süryani şarabı diye birkaç farklı şişesi var üzerinde Süryanice alfabe yazısı şişesi 40 lira civarı fiyatı hiç almadım

bir şarap ustası olarak senden orta fiyatlı güzel bir fiyat performans bir şarap tavsiyesi alabiliriz

İyi söyledin o zaman biz de vazgecelim almaktan burada Ankara'da çağdaş markette Süryani şarabı diye birkaç farklı şişesi var üzerinde Süryanice alfabe yazısı şişesi 40 lira civarı fiyatı hiç almadım

bir şarap ustası olarak senden orta fiyatlı güzel bir fiyat performans bir şarap tavsiyesi alabiliriz

Kavaklıdere önerebilirim de esasında öyle şarap tutkunu değilim daha çok jack daniels içerim az olsun öz olsun mantığın da alkol alırım.

benim de akşama bira günü güzel şarkılar eşliğinde 4 soğuk kutu tuborg yanında peynir zeytin domates

yarın yolculuk var memlekete

Üst Alt