Meyhaneciler Buraya - Sayfa 365 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Meyhaneciler Buraya

Rakıdan anlayan arkadaşlar tekirdag gold mi yeni rakı ala mı efe yeşil olanmı hafta sonu icin en yumuşak icimli hangisi
Tekirdağ Altın Seri güzeldir reis ama Yeni Rakı Ala daha da güzeldir. Ama en güzel içimli keyifli olanı hangisi dersen Tekirdağ No10'u tek geçerim

Tekirdag-Rakisi_10_70cl_600.jpg

Kaymak gibi rakı derler ya bu rakı için söylenmiş o söz, fiyatı diğerlerinden pahalı ama son kuruşuna kadar değer

*Bu arada anason oranı bayağı yüksek bir rakı o yüzden kesinlikle içine buz atmadan içiniz ...

Tekirdağ Altın Seri güzeldir reis ama Yeni Rakı Ala daha da güzeldir. Ama en güzel içimli keyifli olanı hangisi dersen Tekirdağ No10'u tek geçerim

Kaymak gibi rakı derler ya bu rakı için söylenmiş o söz, fiyatı diğerlerinden pahalı ama son kuruşuna kadar değer

*Bu arada anason oranı bayağı yüksek bir rakı o yüzden kesinlikle içine buz atmadan içiniz ...

yeni raki yeni seri daha hos geldi bana

Rakının babası bu maalesef burda yok almanyaya gittiğimde 7-8 şişe alıyorum bir iki ay idare ediyor.

Envoyé de mon Huawei P30 en utilisant Tapatalk

Onceki gun bulgar mastika denedim ,ilginc olan ayran la beraber iciyorlardi bende denedim baya guzel geldi ,su yerine ayran

———-
Golcao!!

Rakının babası bu maalesef burda yok almanyaya gittiğimde 7-8 şişe alıyorum bir iki ay idare ediyor.

Envoyé de mon Huawei P30 en utilisant Tapatalk
Bildiğim kadarıyla duty free gibi yerlerde de çok kolay bulunmuyor reis hatta bazı arkadaşlarım hava alanında satıldığını ama daha pahalıya denk geldiğini söylüyorlardı

Tekel satış fiyatı da bayağı yüksek maalesef

Üst Alt