Meyhaneciler Buraya - Sayfa 395 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Meyhaneciler Buraya

4YDxhg.jpeg

@Ünsal Vardar
fenaa ha canım çekti

bira ve sarap karistirdim, gastrik asit var suan

nasil gecer funs
Geçmiş olsun renktaş nasıl oldun bira ile sadece şarap değil rakı, votka, viski fark etmez neyi karıştırırsan mideyi fena yapar. Bizde de var o alışkanlık ne içersek içelim kapanışı illa bira ile yapıcaz. Hadi 1 bira neyse alkolün üzerine 2-3 bira içti mi pert o yüzden bira dışındaki içkileri içmeye çekinir olduk. En mantıklısını ünsal yapıyor aslında.

Alkollü içecek içeceğiniz gün kendinize şu soruyu sorun:

"Ben bugün ne içeyim?"

ve verdiğiniz kararı uygulamaya başladıktan sonra başka bir içkiye yönelmeyin.

Geçen hafta sınırsız yerli yabancı her türlü içkinin dahil olduğu bir kutlamaya katıldım. Adamın biri mübarek neredeyse her içkiden içti. Midesinde kokteyl yaptı içkileri. Tabi malum son. . . Benim açımdan mutlu son. Adam hastanelik oldu. İbret oldu herkese. İçmeyi bileceksin ve nerede durman gerektiğini bileceksin. Yoksa çevrene maskara olursun.

Alkollü içecek içeceğiniz gün kendinize şu soruyu sorun:

"Ben bugün ne içeyim?"

ve verdiğiniz kararı uygulamaya başladıktan sonra başka bir içkiye yönelmeyin.

Geçen hafta sınırsız yerli yabancı her türlü içkinin dahil olduğu bir kutlamaya katıldım. Adamın biri mübarek neredeyse her içkiden içti. Midesinde kokteyl yaptı içkileri. Tabi malum son. . . Benim açımdan mutlu son. Adam hastanelik oldu. İbret oldu herkese. İçmeyi bileceksin ve nerede durman gerektiğini bileceksin. Yoksa çevrene maskara olursun.

Noluyor bura makale paylaşma yeri değil kardeşim

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt