Meyhaneciler Buraya - Sayfa 443 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Meyhaneciler Buraya

Beylerbeyi göbek rakısı keyifle içtiğim bir rakı @Hakan Motz, güzel.

bir de bunun Beylerbeyi Kalecik Karası adlı rakısı var, çok övüyorlar lakin sınırlı üretiliyor.

Oldukça değerli olan kalecik karası üzümüyle üretiliyor.

2022 rekoltesini bekliyorum.

Evet madem konumuz meyhaciler meyhanecinin yolu elbet tekel'den geçer değil mi kardeşlerim o halde toplanın anlatıyorum:

2 hafta önceydi, esenyurt'un neden lümpenler ve tiktokkafa dediğimiz türden avam kesimi tarafından esencılıs diye adlandırdığını düşündüğüm akşam saatlerinde çakmağımı kaybettiğim ve çakmak almam gerektiği realitesiyle adını vermek istemediğim o tekel bayii'ne giriş yaptım

O gün neşem yerindeydi çünkü sabah annemi çok mutlu görmüştüm. (mutluluğunun sebebinin esra erol'da kayıp bir çocuğun kurtarılması olduğu gerçeğini gizleyebiliriz)

Bütün gün mutluluğumun tadını çıkarıp -esenyurt'ta aylak aylak gezdiğim gündü ayrıca o gün- akşam bu can sıkıcı fakat önemsiz de sayılamayacak çakmağının olmadığı realitesine de işte böyle bir halet-i ruhiye içerisinde girdiğimi söylemeliyim

Evet gece saat 11.44 sularıydı ve açık tekel bulma ümidiyle temiz havanın eksiksiz ve büyük bir harmoni içinde burun deliklerimden ruhuma işlediğimi anımsıyorum, sadece girip bir çakmak isteyeceğim bu olayın hayatımı değiştireceğini nereden bilebilirdim? ( evet o zamanlar çok cahildim çünkü tesadüfe inanırdım. Kader diye bir şeyin olmadığına yönelik cehaletimi mazur görün.) ÖNEMLİ!!!Korkmayın bu hikaye sizin youtube'görüp küfür ederek geçtiğiniz ("Materyalistler neden intihar ediyor") videolarından değil... O şarlatanlardan ve din simsarlarından ben de nefret ediyorum)ÖNEMLİ!!!

Evet hikayenin can alıcı kısımlarına yaklaşıyor gibiyiz fakat bizim de bir enerji seviyemiz var. Her ne kadar boşa giden "entropiyi" tekrar aktif enerjiye dönüştüreceğine inanan tuhaf arkadaşlar da var ise bizim enerjimiz burada bitiyor. Ve hiçbir "entropist aktivist" bunu reddedemez.

Belki ileride tekrar buluşuruz

LM-X525 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt