Meyhaneciler Buraya - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Meyhaneciler Buraya

Cevap: Meyhaneciler Buraya...

Abi şarap adamın keyfini yerine getirir.Öbürleri efkarlatır.Ben neşelenmek istiyorum.

Hocam Şarap'ın bi kültürü yok ki. Bazı dingiller yemek yerken içiyor orası ayrı. Ama Rakı olsun viski olsun bunları bi kültürü var. Özellikle de rakının. Ayrıca kafa da yapmıyo bana. Bişey anlamıyorum:)

Hocam Şarap'ın bi kültürü yok ki. Bazı dingiller yemek yerken içiyor orası ayrı. Ama Rakı olsun viski olsun bunları bi kültürü var. Özellikle de rakının. Ayrıca kafa da yapmıyo bana. Bişey anlamıyorum:)

Aslında doğrusunu söylemem gerekirse hayatımda bir kere alkol aldım,o da şarap.Öbürlerini bilmiyorum.

Valla benim rakı'yı sadece kavunla içtiğim de oldu. 24 çeşit mezeyle içtiğimde. Absolut'u içicen içicen sonra disko yapıcan. Başka bi işe yaratmıyor. Rakı'da çifttelli,halay,ankara oyun havaları vb. gibi şeyleri oynatmaya yarıyor. :D

Rakı zaten her ortamda içilmez abiler.Kuralları vardır.Aklıma şuan gelmeyen milyon tane kural hemde.En azından biz büyüklerimizden böyle öğrendik :)

Kavun+peynir ya. Peynirsiz gitmez rakı.

Deniz, ne kaçırdığının farkında mısın kardeşim ? İçelim güzelleşelim :)

Edit: Rakının adabı vardır evet doğru. Pek sevmem rakıyı ya, İngiltere'de içilmez çünkü, su yerine bira kullanıyoruz orada :D

Valla benim rakı'yı sadece kavunla içtiğim de oldu. 24 çeşit mezeyle içtiğimde. Absolut'u içicen içicen sonra disko yapıcan. Başka bi işe yaratmıyor. Rakı'da çifttelli,halay,ankara oyun havaları vb. gibi şeyleri oynatmaya yarıyor. :D

Bizim yazlıkta arkadaşlar votka aldılar,diki dikiverdiler,sonra kafalar oldu 1500.

Rakı zaten her ortamda içilmez abiler.Kuralları vardır.Aklıma şuan gelmeyen milyon tane kural hemde.En azından biz büyüklerimizden böyle öğrendik :)

Örneğin: Salaş küçük bir meyhanede,Türk Sanat Müziği eşliğinde (Tavsiye Zeki Müren), ve yalnız içmek. O içtiğin rakının tadını hayatın boyunca unutamazsın. Ama hiçbir zaman o tadı alamazsın bi daha.

Örneğin: Salaş küçük bir meyhanede,Türk Sanat Müziği eşliğinde (Tavsiye Zeki Müren), ve yalnız içmek. O içtiğin rakının tadını hayatın boyunca unutamazsın. Ama hiçbir zaman o tadı alamazsın bi daha.

Bilmez miyim. Ankara-Kızılay'da geçen sene öyle bir mekanda yalnızdım, açtırdım rakımı... Yok böyle birşey...

Üst Alt