Mezarlık | Netflix | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mezarlık | Netflix

IMG_7605.JPG

Mezarlık, ANS Productions ve Evrensel Film imzalı, yapımcılığını Evren Oğuz'un, yönetmenliğini Abdullah Oğuz'un yaptığı, hikâyesini Özden Uçar, Onur Böber ve Evren Oğuz'un birlikte yazdığı aksiyon, polisiye ve gerilim türündeki Türk Netflix orijinal film serisidir. İlk bölümü, 17 Haziran 2022 tarihinde yayınlanmıştır. Başrollerini Birce Akalay, Olgun Toker ve Şehsuvar Aktaş paylaşmaktadır.

Polisiye – cinayet temalı dizinin konusu şöyle: Kadın cinayetlerine odaklanan bir ekibi yöneten Komiser Önem'in karşısındaki en büyük zorluk elindeki vakalar değil, bu cinayetlere ön yargıyla yaklaşan erkeklerdir.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bugün başladım diziye. Toplam 4 bölüm.

İlk 2 bölümünü izledim. Gayet de iyiydi :ka21:

ans ha ruhsar aklıma geldi

E2JO5SzWUAMQ3q0

Tam da Pınar Gültekin davasında tatsız gelişmeler çıktığı sırada, birinci bölümü izlemek çok ağır geldi bana.Verilmek istenen mesajın kör göze parmak sokar gibi işlendiğini düşünebilirsiniz ama birilerinin bu konuyu tüm ciddiyetiyle, tüm kötülüğüyle anlatması gerekiyordu.Akşam 5 dakika haber izleyen bilir zaten.Bunlar da duymadıklarımız: Anıt Sayaç : Şiddetten Ölen Kadınlar İçin Dijital Anıt

Onun dışında akıp giden güzel bir polisiye dizisi olmuş.Plastik makyajlar başarılı.Bölüm süresi biraz uzun.8,5/10 🤙

Dün akşam 4. Bölümü de bitirdim ve sezonu tamamladım.

Gerçekten çok güzel konulara değinmişler. Toplum sorunları, kadınlara bakış açısı vb. eleştiriler yerindeydi.

2. sezonun geleceği banko. Heyecanla bekliyorum.

İlk sezona puanım 8.0/10 :ka21:

Çok başarılı olmuş açıkçası. Polisiye konusunda nihayet güzele yakın bir iş yaptık, Avrupa standardında.

Ben basarili bulmadim. Cinayetler falan hep zorlama bir de olayin direkt kadin cinayetler uzerine kurulu olmasi da kötü

Üst Alt