Haber - MHK Başkanı Lale Orta, Acil Olarak Hakemleri Bir Mektup ile Uyardı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber MHK Başkanı Lale Orta, Acil Olarak Hakemleri Bir Mektup ile Uyardı

MHK Başkanı Lale Orta, hakemleri yazılı uyardı: "Müsabaka öncesinde, sırasında ya da sonrasında sizinle; yöneteceğiniz veya yönettiğiniz müsabakayla ilgili Merkez Hakem Kurulu üyelerimiz ve Hakem İşleri görevlilerimiz dışında herhangi birisi resmi ya da gayri resmi şekilde telefonla, mesajla, bir ortak tanıdık vasıtasıyla ya da bizzat yanınıza gelerek herhangi bir görüşmede bulunursa veya görüşme talebinde bulunursa lütfen anında Merkez Hakem Kurulu Bölge Sorumlunuzu ve beni haberdar edin." (Ajansspor)

1681133531136.png

MHK Başkanı Lale Orta, hakemleri yazılı uyardı: "Müsabaka öncesinde, sırasında ya da sonrasında sizinle; yöneteceğiniz veya yönettiğiniz müsabakayla ilgili Merkez Hakem Kurulu üyelerimiz ve Hakem İşleri görevlilerimiz dışında herhangi birisi resmi ya da gayri resmi şekilde telefonla, mesajla, bir ortak tanıdık vasıtasıyla ya da bizzat yanınıza gelerek herhangi bir görüşmede bulunursa veya görüşme talebinde bulunursa lütfen anında Merkez Hakem Kurulu Bölge Sorumlunuzu ve beni haberdar edin." (Ajansspor)

Ekli dosyayı görüntüle 197837

Paylasilma tarihi biryerde gozukuyormu ?

"Müsabaka sırasında" bizden başka kimseyle görüşmeyin diyor.

Yani biz müdahale edebiliriz demek değil mi bu? Bu bir bana mı anormal geliyor? Alla alla.

Ekli dosyayı görüntüle 197837
Bunu ileten bir hakem bize farkli belgeler de iletmis olabilir.

Üst Alt