Haber - MHK: "Bazı hakem ve VAR hakemlerine görev verilmeyecek" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber MHK: "Bazı hakem ve VAR hakemlerine görev verilmeyecek"

Ya bu Fener’e noluyor oglum ? Her hafta cocuk takimina calinir gibi penalti caliniyor kirmizi falan veriliyor rakibe.Bir de cikip konusuyorlar

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bizimkiler de açıklayın diye açıklama yapmalı. Fb maçlarında yapılan hataları da teker teker yazarlarsa iyi olur

Demek ki bizi yeterince dograyamamışlar. Bize puan kaybettiremeyen hakemin düdüğünü astıracaklar. Başka bir anlam aramayın bundan.

Benim anlamadığım 72 metreden tek kamera acisiylaverilen Bein görüntüleriyle ben penaltı olup olmadığını anlıyorum, bu Vardaki dingiller 34 farklı kameradan nasıl anlayamıyor?? Lale hanım şerefli hakemlerine bunu bir sorsun

Bu hakemler fener maçlarında fener lehine karar veren hakemler olmayacaktır kesinlikle. Hep söylüyorum Ali bütün tuşlara basıyor şu anda...

Son düzenleme:
Ülke futbolundan midem bulandı gerçekten şu fener denen pislik kulüp yüzünden Türk futbolunu izlemeyi bırakacak insanlar ki yaptiklari anlaşmalarla şampiyonluğu calarlarsa bu olay gerçek olacaktir

Üst Alt