# Michael Bradley - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Michael Bradley

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Michael Bradley

Bu kadar istedin adamı ama gelirde kötü oynarsa var yaa :sopa:

aahahahah öyle bir şey olmaz bu adamın vereceği bellidir fazla gol falan bekleme ama potansiyelinin yüzde yüzü ile oynar vasat maçını hatırlamıyorum pres yapar ısırır yaratıcıdır. Bir futbol müsabakasında 16 kilometre koşmuş bir insan evladı ben görmedim.Gana maçında yaptı bunu :D

aahahahah öyle bir şey olmaz bu adamın vereceği bellidir fazla gol falan bekleme ama potansiyelinin yüzde yüzü ile oynar vasat maçını hatırlamıyorum pres yapar ısırır yaratıcıdır. Bir futbol müsabakasında 16 kilometre koşmuş bir insan evladı ben görmedim.Gana maçında yaptı bunu :D

mesele koşmaksa sabri alasını yapar.:D

Bradley den daha kaliteli kimi alabilir ki yönetim? Grella ve Polak larla ilgilendi yönetim hatırlatayım

ortak boşuna uğraşma anlatamassın zanlediyolarki 60m euro transfer bütcemiz var gerardımı alsak lampardımı diye düşünüoz... 10m euro ya 3adam almamız gerekiyor ve bence 5e falan bradley alınırda 2tane genç oyuncu alınırsa geleceğe yatırım fransadan iyidir.

ortak boşuna uğraşma anlatamassın zanlediyolarki 60m euro transfer bütcemiz var gerardımı alsak lampardımı diye düşünüoz... 10m euro ya 3adam almamız gerekiyor ve bence 5e falan bradley alınırda 2tane genç oyuncu alınırsa geleceğe yatırım fransadan iyidir.

aynen ortak benim hesabımda bu. 5milyona bradley 5ede 2 genç. Yoksa elimizde 30 milyon varda ben yinede Bradley'imi istiyorum:D

Yalçın Dümer avatarını Bradley yapmış face'de.Geçmiş olsun yattı bu iş :D ulan bu herifin elini attığı her şey kuruyor keşke Bradley'e dokunmasaydı :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt