# Michael Skibbe - Sayfa 61 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Yarın gel başla reyiz senin yarın yokmuşcasına oynattığın hücum futboluna fitim yine Kocaeli'den 5 yiyelim de takım en azından hücum etsin şut gol göreceğiz diye maç izliyoruz sonuç kim kırmızı kart gördü, kimin ayağı kırıldı 11 kişi defans filan.

Erken havlu attın Hayri. Beklentin yüksekti ve muhtemelen bu yüzden hayal kırıklığı da büyük. Ama biraz daha beklemek gerek diyorum ben.

valla zor maclar var, habire defansi degistirmeyi birakip, hucumda dogru adamlari oynatmayi ve de feghulinin belhandanin falan topu kritik yerde alacagi bir oyun plani olmasi lazim. skorlara ragmen bu sene oyun hayalkirikligi oldu. gecen sene bisey demedim subatta geldigi icin. ama bu sene oyun olarak herhangi birsey yok malesef. tabi 7-2-1 kotu bir durum degil, hatta 10 macta 3 macin kotu ve puan kaybiyla gecmesi kabul edilir bir durum ama oyunda ilerlemeler gorecegimiz yerde gerileme gordugumuzden su an malesef kredisi azalmis vaziyette

O meşhur kocaeli maçını canlı izledim. Bu maçla küme düşsen teknik direktör kovulmaz.
Defansı yenilersin kalecini değiştirirsin belkide iki forvet alırsın.
Dk. 80 küsür maç 2:3 penaltı kazanıyoruz ondan önce 5 tane pozisyon girmiyor.
Penaltıyı atsak maçı alacağız kocaelinin gardı düşmüş. Penaltı girmiyor sonra Taner iki tane daha sallayıveriyor.

Gscimbom Mobile

Cocu hamlesi Skibbe'yi hatırlattı bana. 2007-08 sezonunda bizi Leverkusen ile 5-1 yenmişti. Kalli bile gidince kendisini önerdi bize. Herkes vizyon,Alman ekolü,hücum futbolu falan diyordu ama Kocaeli'den 5 golü bir yedi sonra yok oldu gitti zaten.

Skibbe'nin bizden sonra Karabük'ü falan çalıştırdığına bakmayın Dortmund ve Alman Milli takımının alt yaşlarını da çalıştırmış bir isimdi. Üstelik bize geldiğinde 42-43 yaşındaydı. Yazık oldu sonra malesef.

Michael Skibbe - Teknik Direktör profili

skib birakmamisti malesef ulkemizde yabanci hocalara musallat olan hain zumre herifin basini yemisti. hocamizi ve luceyi saymazsak bize avrupada en iyi top oynatan hocadir benim gordugum. bir mac yuzunden herifi maganda gibi kovup uefayi alabilecegimiz seneyi heba etmistik

Üst Alt