michy batshuayi - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
İcardi'yi topal haliyle bile 11de oynatıyoruz gelirse fbde aldığı süreyi alamaz. Muhtemelen ilk 11 çıkacağı bir takıma gitmek ister

Yani fena fikir değil bence psikolojik olarak da karşı tarafı yıpratacak bir hamle
Pek yıpratacağını sanmıyorum açıkçası. O yüzsüz salaklar misilleme olarak bizim eski çöplerden birini alıp "ben aslında her zaman fenerliydim" diye cümle kurdurturlar.

Yapmadıkları bir şey değil örnekleri çok. Serdar Aziz, Tolga Ciğerci, Sinan Gümüş, Emre Mor, Bartuğ, Bruma, Garry Rodrigues. Bir çırpıda aklıma gelenler bunlar mesela.

1.5 m euro maaşı kabul ediyorsa, Mertens'in uydusunda, yarın gelsin başlasın.

Kadiköy'de döner tekme attırırız bol bol :d

Mertens adam eder. Maaşında ciddi indirim yapacaksa gelsin. Mahalle takımından elit bir camia olan Galatasaray a gelmek fedakarlık ister.

Abartmayin yav kosarak birilerine saldirmaya gidiyodu vurdugu adam, o cok mu insancildi yani

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Bunun adı abartmak falan değil. Telapatiyle mi aldıladık koşarak birine saldıracağını. Velev ki öyle olmuş olsun, yanlışı yanlış mı düzletiyor yani. Saldırmaya gelen biri var diye karate mi yapmalıydı. Tutup eliyle itebilirdi, içeri kaçabilirdi.

Benim vicdani anlayışıma ters.
“Spor, yalnız beden yeteneğinin bir üstünlüğü sayılamaz. Anlayış ve zeka, ahlak da bu işe yardım eder. Zeka ve kavrayışı geri olan kuvvetliler; zeka ve kavrayışı yerinde olan daha az kuvvetlilerle başa çıkamazlar. Ben sporcunun zeki, çevik ve aynı zamanda ahlaklısını severim. ”
M.Kemal ATATÜRK

Üst Alt