micro genius oynamış efsane nesil | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

micro genius oynamış efsane nesil

Micro_Genius_IQ_301_Turbo.jpg

Doksanlar demek çoğumuz için biraz da çocuk olmaktır. 90'lı yıllarda çocuk olanların ise hayatında unutmadığı şeyler.

Evet doksanlarda Playstation, Sega gibi başka oyun konsolları da olsa gerek uygun fiyatı gerek de köpükten çıkma samimiyeti ile çocukların olmazsa olmazlarından biriydi microgenius'lar.

Hangimiz 9999 in 1 kaset alıp, teker teker oyunlarını kurcalayıp bir yerden sonra aynı olduğunu farketmemize rağmen caka satmadık ki. :D

Micro genius ne la?

Biz nes (nintendo entertainment system) oynamış efsane nesiliz..

paylaştığın o cihaz 90'lar değil, 80'lerin orjinal nes konsolunun çin malı klonu.. micro genius'un lisanslı bir şekilde bu işi yaptığını bile düşünmüyorum.. tamamen korsan bir marka..

Kara kutudan bendede vardi sonra micro genius sonra game star. 20 ye yakin kasetim hala durur (9999999999999 in 1 leri saymiyorum ) icinde cok ender bulunan kasetlerde var.

Micro genius ne la?

Biz nes (nintendo entertainment system) oynamış efsane nesiliz..

paylaştığın o cihaz 90'lar değil, 80'lerin orjinal nes konsolunun çin malı klonu.. micro genius'un lisanslı bir şekilde bu işi yaptığını bile düşünmüyorum.. tamamen korsan bir marka..

NES'e yaşım tutmuyor ne yapalım micro'dur benim efsanem.:)

Micro genius nes'in japon versiyonu famicom'un korsanıdır..

Famicom'un çıkış yılı 1983.. Türkiye'de yaygınlaşması 1990'lara denk geliyor.. aha bir zamanlar sahip olduğum orjinal cihaz.. çocukluk efsanesi :)

4r4nucesNqhCD7ETwdE-ho2ko8JFZvj3eEFdfFPP_kXCpjPA7AJ7W43jRg2IyjOrT60i3ehMhIsWSSrQkdo16r3Ia_Lc4OQ05F9EwflGHx57HysZe2Bzg4ga7OAHH2zqcwFy=w534-h275-nc

Bunu oynadıysanız efsane olur musunuz bilmem ama fosil olabilirsiniz..

Son düzenleme:
Üst Alt