Haber - Milan, Arda Güler Transferinde Devrede! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Milan, Arda Güler Transferinde Devrede!

Sadece Milan değil İtalya Ligi yanlış seçim olur. İtalyada Arda'ya top göstermezler. Gidebileceği en mantıklı yer Ajax. İyi seçim yapmış çocuk akıllı aferin diyordum ki Milan haberleri geldi. Dortmund 'da olur tabi gelişim açısından ama orda fizik olgunlaşıncaya kadar bekler hemen forma vermezler. Ajax' ta hemen formayı alır e gelişimi de devam eder. En iyi tercih Ajax

Sadece Milan değil İtalya Ligi yanlış seçim olur. İtalyada Arda'ya top göstermezler. Gidebileceği en mantıklı yer Ajax. İyi seçim yapmış çocuk akıllı aferin diyordum ki Milan haberleri geldi. Dortmund 'da olur tabi gelişim açısından ama orda fizik olgunlaşıncaya kadar bekler hemen forma vermezler. Ajax' ta hemen formayı alır e gelişimi de devam eder. En iyi tercih Ajax
Renktas, onceki mesajlari okursak Ajax secenegi ortadan kalkmis durumda. Babasi cok para istemis Ajax da tesekkur edip kapatmis konuyu.

Renktas, onceki mesajlari okursak Ajax secenegi ortadan kalkmis durumda.
İşte gider gitmez bilmem bana göre mantıklı olanı söyledim. Burda inanılmaz pr yaptırdılar da çocuğun fiziksel eksikliği var. Bizim maçta ne yaptı hiçbir şey. Avrupada da aynı bizim maç gibi olacak. Hollada rahat lig fizik gelişirken Bi taraftan top da oynar. Yoksa istediği yere gitsin zaten bize göre bir durum yok.

kaynak-nedir-kaynak-cesitleri-1200x720.jpg

Fenerde oynadığı için her önüne gelen çıkarı için sürekli pohpohluyor. Yanındaki adama pas veriyor, görmeyen 30 metre pas atarak pozisyona soktu filan sanacak.

En son milli maçta ikinci golü attı, onun haricinde vasat bir performans sergiledi. Barış Alper 2 maçtır milli takımı ipten alıyor, 100 de 1'i kadar konuşmuyorlar. Maçı izlemesek Arda tek başına 3 puanı aldı filan sancağız. Cumhurbaşkanı filan arıyor.

Gitsede kurtulsak.

Üst Alt