Milan Baros Antrenmanda - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Milan Baros Antrenmanda

Cevap: Milan Baros Antrenmanda

yakışanı yaptığın için ve galatasaraylılığını bir kez daha gösterdiğin için teşekkürler baros. Şu an takımın en iyisi

eminim misimovicde gelip özür dilese artik takim icin calisacagim deseydi oda affedilirdi.

Herkeste stres var. Baros sütten çıkmış ak kaşık mı? Hagi de öyle ama ikisi için de defolsun gitsin denecek durum mu var şimdi?

Abicim Baros bülent korkmaz gibi yabancılarla hiç anlaşamayan adamla çalışmış biri ki ozaman takım gene kötüydü ligde. hatta bülent barosu gol kralı yapan lincolnle bile takışmıştı:) Baros'un isyanı tamamen takımadır bence maçtada bunu belli ediyo zaten. ben geçen sene bütün maçlara gittim nerdeyse sakatlanana kadarda barosu hep canlı olarak gördüm sürekli etrafını uyarır pas ister geriye gelir ileri gider,Bugüne kadarda davranışlarından felan gördüğümüz kadarıyla tam profesyonel adam bence değerini bilmeliyiz.. Haginin bu durumu daha iyi yönetmesi gerekirdi, odasına çağırıp odasında konuşabilirdi..

Ne yaptı ki özür dilesin? Sen biliyo musun Misimovic'in sucu neymiş?

sucu olmasi gerekmiyor, oyuncu olarak biraz saygili olacan t.d. karsi.

isteksiz olmasi bile suc olabiliyor.

eger tersini yaparsan kadro disi kalirsin, durup dururken kimse kadro disi kalmaz.

birde bence misimovic rijkaard icin geldi bu adam gittikten sonra kalmak istemedi.

kalmak isteyen adam ona göre hareket ederdi.

yani yildizlari barismadi, aynisi simdi baros ile yasandi.

ama baros adam gibi geldi hatasini kabul edip özür diledi.

eger tersini yaparsan kadro disi kalirsin, durup dururken kimse kadro disi kalmaz.

birde bence misimovic rijkaard icin geldi bu adam gittikten sonra kalmak istemedi.

helvaci acikca misi yi yonetim gondermek istedi dedi

o disiplin olaylari falan yalan oldu

Hagi haklı yani :)

Adam kaybetmek çok kolaydır. Zor olan adamı kaybetmemektir. Bunu da her teknik direktör yapamıyor işte. Hagi gittiği her takımda yapıyor bunu.

Ben barosu sahada isteksiz görmüyorum sen görüyomusun şahsen ? ben h.baltayı görüyorum mesela ?

Arkadaşlar bu olayı kabullenemiyorsanız şöyle düşünün; dünyanın en yanlış kararlarını veren bir insan bile doğru birşey yapabilir arada. Eğer kendinizi iyi hissettirecekse böyle düşünün. Baros özür dilemiş, bazıları hala başka şeyler peşinde....

Ben barosu sahada isteksiz görmüyorum sen görüyomusun şahsen ? ben h.baltayı görüyorum mesela ?

hakan balta isteksiz degil kapasitesi bu anlayin artik ufffff.

taha geldiginden beri yaziyorum ben bunu.

hele ki sol bek icin.

ama bazi futbol profesörleri bunu anlayamiyor.

2008 takim olarak iyidik okadar göze batmiyordu.

ta bastan yazyiyorduk onun iyi futbolcu olmadigini.

ila hagi hakli demiyorum ben burda ama mismovic zaten gimek istiyordu.

yoksa kolayca takima geri dönebilirdi.

Yok artık. Adamı zorla gönderdik be ne gitmek istemesi. Her seferinde takımda oynamak istediğini söyledi. Sen adamı bi sebep göstermeden kadro dısı bırak. Sonra da özür bekle öyle mi? Adam Misimovic'in konusma talebini bile gerç çevirmiş sen söyle ne özürü?

hakan balta isteksiz degil kapasitesi bu anlayin artik ufffff.

taha geldiginden beri yaziyorum ben bunu.

hele ki sol bek icin.

ama bazi futbol profesörleri bunu anlayamiyor.

2008 takim olarak iyidik okadar göze batmiyordu.

ta bastan yazyiyorduk onun iyi futbolcu olmadigini.

Kaybettiği topun peşinden koşmamak kapasitesizlik değil isteksizliktir.

Üst Alt